Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

وقتی چیزی را در پینترست می‌بینید که دوست دارید آن را داشته باشید، باید بتوانید آن را بخرید یا چیزی مشابه آن را بخرید که مناسب سبک منحصر به فرد شما باشد. این چشم انداز ما برای خرید در پینترست است.

مردم همیشه از Pinterest برای الهام گرفتن از خرید استفاده کرده اند. از آنجایی که همه چیز بصری است، پیدا کردن چیزهایی که با سلیقه منحصر به فرد شما مطابقت دارند – سبک جدید لباس یا روشی جدید برای تزئین خانه – آسان است، حتی اگر کلماتی برای توصیف آنچه به دنبال آن هستید ندارید.

هنگامی که چیزی را که می خواهید بخرید پیدا کردید، به سادگی به وب سایت فروشنده بروید تا خرید خود را تکمیل کنید.

با Shop the Look، حتی می توانید پیدا کنید که از کجا اقلام پین جداگانه بخرید. یا می توانید از دوربین لنز برای جستجوی بصری مواردی که در جهان می بینید استفاده کنید. و اکنون راه‌های بیشتری را برای خرید از پینترست معرفی می‌کنیم.

معرفی محصول جدید پین ها و توصیه های خرید

امروز، صدها میلیون پین را برای خرید با اطلاعات به‌روز قیمت و سهام، با پیوندهایی که شما را مستقیماً به صفحه پرداخت در وب‌سایت تاجر می‌برد، در دسترس قرار می‌دهیم، جایی که می‌توانید با چند کلیک خرید خود را تکمیل کنید. . فقط به دنبال نماد برچسب خرید جدید بگردید و متوجه خواهید شد که کالا در انبار موجود است. علاوه بر این، اکنون می‌توانید بخش جدیدی با توصیه‌های خرید در زیر Style و Top Contacts پیدا کنید تا بتوانید محصولات مشابه از برندهای مختلف را مشاهده کنید.

Pinterest Elevates ماه تاریخ زنان را با همه گروه های تجاری متعلق به زنان جشن می گیرد
حتما بخوانید

با مشاهده بیشتر پین های محصول در فید صفحه اصلی و نتایج جستجو، Pinterest به طور کلی برای نیازهای منحصر به فرد شما به طرز قابل توجهی خرید پسندتر شده است. اکنون که پین‌های خرید در Pinterest و بخش‌های خرید جدید ادغام شده‌اند، جایگزین قالب قدیمی خرید پین خواهند شد. سه ماهه گذشته، از زمانی که ما آزمایش این ویژگی های خرید را آغاز کردیم، کلیک ها از محصولات به سایت های خرده فروشی تا 40٪ افزایش یافته است.

اکنون در پین‌های مد زنانه و دکور خانه، می‌توانید اقلام موجود بیشتری را با الهام از پین اصلی در بخش توصیه‌های خرید جدید مرور کنید. اگر روی بخش «بیشتر» کلیک کنید، به یک فید خرید پر از سبک‌های مشابه هدایت می‌شوید که همه در انبار هستند.

توصیه های خرید جدید

همچنین در حال معرفی میانبر خرید جدیدی هستیم تا بتوانید مستقیماً از فید خود خرید کنید. امروز به iOS در ایالات متحده می آید و به زودی به برنامه اندروید نیز می آید. به سادگی هر پین Home یا Style را نگه دارید و روی برچسب خرید کلیک کنید تا فوراً به فید خرید با اقلام موجود در انبار و محصولات مرتبط برای آن پین از مارک های مختلف بروید.

دسترسی سریع به خرید

Pinterest استایلیست شخصی شماست. ما می‌توانیم بر اساس سلیقه و گرایش‌های منحصربه‌فردتان به شما توصیه‌هایی برای خرید ارائه دهیم و طیف وسیعی از ایده‌های بصری را به شما نشان دهیم.

پین های محصول جدید در سراسر جهان در برنامه های تلفن همراه و Pinterest.com منتشر می شوند. بخش توصیه های خرید در ایالات متحده فعال است و در آینده در سطح جهانی عرضه خواهد شد.

چگونه یک حساب توییتر را تأیید کنیم: راهنمای کامل برای بازاریابان
حتما بخوانید

منبع

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.