Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

امروز جدیدترین خود را منتشر کردیم گزارش شفافیت. ما از سال 2013 دو بار در سال گزارش های شفافیت را منتشر می کنیم. و اکنون، برای اولین بار، گزارش شفافیت خود را گسترش داده‌ایم تا شامل داده‌هایی در مورد اقداماتی که برای تعدیل محتوا در Pinterest انجام داده‌ایم، مانند تعداد پین‌هایی که به دلیل نقض خط‌مشی خود غیرفعال کرده‌ایم. ما این داده ها را به اشتراک می گذاریم زیرا می خواهیم در مورد نحوه ایمن سازی و الهام بخشیدن به Pinterest شفاف تر باشیم.

با توجه به اینکه میلیون‌ها نفر به پینترست به‌عنوان منبع الهام مثبت روی می‌آورند، متوجه می‌شویم که محتوای موجود در پلتفرم ما برای ارتقای رفاه ذهنی و عاطفی چقدر مهم است. به عنوان مثال، 78 درصد از پین‌هایی که به دلیل آزار و اذیت و انتقاد غیرفعال کردیم، هرگز در این دوره گزارش توسط کاربران مشاهده نشدند.¹

ما همچنین متعهد به مبارزه با اطلاعات نادرست در پلت فرم خود هستیم. بین اکتبر و دسامبر 2020، 85٪ از پین هایی که به دلیل اطلاعات نادرست پزشکی غیرفعال کردیم، هرگز توسط کاربران در آن دوره دیده نشدند.2 سیاست دیرینه پینترست در ممنوعیت اطلاعات نادرست پزشکی نیز این صنعت را مجبور کرده است تا فراتر از اینها پیش برود.

ماموریت ما الهام بخشیدن به همه برای ایجاد زندگی مورد علاقه است و این خط مشی تعدیل محتوای ما را راهنمایی می کند. ما به گام هایی که برای ایمن نگه داشتن Pinterest برمی داریم افتخار می کنیم و به کار بر روی این گزارش ادامه خواهیم داد.

منبع

مراقب سلامتی خود باشید: حمایت از سلامت روان و بهزیستی عاطفی با ماه آگاهی از سلامت روان
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.