Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

به عنوان پلتفرمی برای الهام و برنامه‌ریزی، پینترست شاهد افزایش جستجوها، ذخیره‌ها و تابلوهای جدید ایجاد شده در موضوعاتی مانند بهبود خانه، تمرینات خانگی، و خرید محصولات کودک، لوازم ضروری و هدایا بوده است. در حالی که زندگی در قرنطینه غیرمنتظره بوده است، اما مردم را از برنامه ریزی و نگاه به آینده باز نمی دارد. در واقع، نسبت به سال گذشته، تعداد تابلوهای ایجاد شده ماهانه 35 درصد افزایش یافته است. علاوه بر این، قابل توجه بوده است رشد تعداد تابلوهای ایجاد شده در دسته بندی های برتر Pinterest، از جمله افزایش 44 درصدی در زیبایی، افزایش 95 درصدی در مد زنانه و افزایش 36 درصدی در دکوراسیون منزل. به همین دلیل است که امروز ویژگی‌های تخته را معرفی می‌کنیم که برنامه‌ریزی را آسان می‌کند و تمام الهامات بصری Pinterest را با یادداشت‌های جدید در پین‌ها، موارد دلخواه تخته و نوار ابزار تخته زنده می‌کند.

چه خبر

  • یادداشت هایی برای خود این یک بخش جدید در مورد پین های ذخیره شده در است یادداشت های شخصی را اضافه کنید تا راحت تر به عقب برگردید و به آن عمل کنید، مانند «این را در صبحانه امتحان کنید» یا «این کار با فرش اتاق نشیمن به خوبی ست می شود».
  • با بردهای فعال با میانگین بیش از 150 پین، که در نوار ابزار هیئت مدیره جدید مرتب‌سازی پین‌هایتان را با یک بخش مفید در بالای صفحه آسان می‌کند که همه کارهایی را که می‌توانید روی صفحه انجام دهید، از کاوش بیشتر ایده‌های پین گرفته تا سازمان‌دهی، دسترسی به یادداشت‌ها و حتی ایجاد فهرست‌ها به شما نشان می‌دهد.
  • موارد دلخواه در هیئت مدیره – ما در حال آزمایش یک ویژگی هستیم که اجازه می دهد پین‌ها برای علامت‌گذاری پین‌های برتر به‌عنوان موارد دلخواه با کلیک کردن روی نماد ستاره روی پین‌های روی تابلوهایشان. برای آسان‌تر یافتن بهترین ایده‌ها و اقدام، تابلوها را بر اساس پین‌های مورد علاقه‌تان مرتب کنید.

موارد دلخواه روی برد و نوار ابزار

روندهای جدید

تعداد تابلوهای جدید ایجاد شده به نام Dream Lifestyle امسال سه برابر شده است زیرا پینرها برنامه ریزی می کنند که چه چیزی بخرند، روال های جدیدی را کشف کنند و چگونه خانه های خود را در طول قرنطینه بهبود بخشند. روندهای برنامه ریزی اضافی عبارتند از:

قرنطینه کردن نوزادان

در شش ماه گذشته یک موج تاریخی رخ داده است تخته ها برای محصولات کودکان ایجاد شده است. تعداد تابلوهای Pinterest که برای خرید و لیست علاقه‌مندی‌ها با عناوینی مانند “محصولات کودک” ایجاد شده‌اند، اکنون 78 برابر بیشتر است. این بدان معناست که افراد بیشتری از همیشه به Pinterest روی می‌آورند تا برای محصولات کودک مورد نیاز خود برنامه‌ریزی کنند، که می‌تواند با نوزادان قرنطینه آینده متولد شده در قرنطینه ۹ تا ۱۰ ماهه مطابقت داشته باشد.

خانواده

از آنجایی که مردم به دنبال راه‌هایی برای کارآمدتر کردن خانه‌شان برای کار و مطالعه در خانه، زندگی در فضای باز، آشپزی بیشتر در خانه و فرصت‌هایی برای سرگرمی‌های خانوادگی هستند، اخیراً تابلوهای پروژه‌های بهبود خانه با عناوینی از جمله «طراحی اتاق مطالعه در خانه» (11x) ایجاد شده‌اند. ، “پروژه های مبلمان” (+68٪) و “سالن های ورزشی کوچک خانگی” (+48٪).

تمرینات خانگی

زمان بیشتر در خانه و رفت و آمد کمتر به معنای یافتن تعادل برای خود، تابلوهای تناسب اندام و سلامتی بیشتر با عناوینی مانند “فیلم های تمرینی” (6 بار)، “تمرینات بدنسازی برای مبتدیان” (7 بار) و “تمرینات زمینی” (5 برابر).

خرید از پس انداز به لوکس

به دلیل تغییر نیازها در طول قرنطینه، و با مقداری صرفه جویی در هزینه سفر یا سایر هزینه ها، پینرز در حال خرید طیف وسیعی از مواد غذایی است. تعداد تابلوهای “ضروری” 83 درصد و تعداد تابلوهای “کمد رویای من” 83 درصد افزایش داشته است. امسال نیز افراد بیشتری در حال برنامه ریزی هدایای تعطیلات هستند، با افزایش 70 درصدی تابلوهای هدایای کریسمس خانوادگی. جستجوها برای «ایده‌های شخصی‌شده هدیه کریسمس» بیشتر است. 46 درصد افزایش یافت و درخواست برای «هدایای لوکس» 3 برابر شد.

من به عنوان یک آشپز خانگی که به سرعت در حال رشد نام تجاری خود هستم، از طرفدارانم وقتی دستور پخت من را می پزند چیزهای زیادی یاد می گیرم. این چیزها را که بالا می‌آیند، بنویس!» –گروسی پلوسی خالق پینترست

بخش های هیئت مدیره

آیا می دانستید؟

تابلوها همچنین مکانی عالی برای سازندگان برای همکاری با یکدیگر، مارک ها یا پینرها و نمایش ایده های خود با افزودن مشارکت کنندگان است. ایده ها را با یک تابلو در یک تابلو سازماندهی کنید، با استفاده از بخش ها یا مرتب کردن تابلوها بر اساس حروف الفبا. همچنین لیست خرید یا کارهایی را که انجام دهید به تابلو اضافه کنید تا کارها آسان تر شود. وقتی پروژه ای به پایان رسید، تابلو را بایگانی کنید تا دیگر توصیه هایی برای آن پروژه دریافت نکنید.

اسم تابلو، پروژه، گروه یا تابلوی مخفی هر چه که باشد، بیایید این پین ها را زنده کنیم. برای الهام گرفتن بیشتر، منتظر گزارش پیش‌بینی روند سالانه ما در هفته‌های آینده باشید!

Pinterest Elevates ماه تاریخ زنان را با همه گروه های تجاری متعلق به زنان جشن می گیرد
حتما بخوانید

1. منبع: داده های داخلی Pinterest، همه کشورها، نوامبر 2020

2. روش: داده های داخلی Pinterest، همه کشورها، اکتبر 2020

3. روش: افزایش ها با مقایسه تعداد تابلوهای جدید ایجاد شده با عناوین فهرست شده در شش ماه گذشته (20 ژوئن تا 20 نوامبر) با شش ماه قبل (دسامبر 2019 تا 20 می) محاسبه می شود. )

منبع

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.