Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

تمامی کرایه های اتوبوس: مسافرانی که مقرون به صرفه هستند سوار اتوبوس می شوند، چه سفر یک روزه باشد و چه از کاراکاس به پاتاگونیا. (جستجوی سفرهای اتوبوس +32%)

چشمه های آب گرم ظاهر شد: مردم در چشمه های آب گرم، از چشمه های آبگرم سطح بالا گرفته تا طبیعت، ریکاوری و آرامش را پیدا می کنند. (جستجوی چشمه های آب گرم +32%)

بازی سنگ: مسافران در ورسای از صف عبور می کنند و به دنبال قلعه های الهی، متروک و ویران می گردند. (جستجوی قلعه های متروک +142%)

جزیره هیچکس: مائویی دیگر نیست! در عوض، مردم برای این تجربه نادر پوراویدا به جزایر کمتر بازدید شده سفر می کنند. (جستجوی جزایر کمتر بازدید شده +179%)

تور خوب روی چرخ: علاقه مندان و دستفروشان معمولی به طور یکسان تورهای دوچرخه سواری را امتحان می کنند، و تمام این کاردیو به معنای پنیر بیشتر در حرکت است. (جستجوی تورهای دوچرخه سواری +64%)

مقصد نامعلوم: گروهی را جمع آوری کنید، تقویم هایشان را پاک کنید، نقطه پایانی را مخفی نگه دارید و فریاد زدن «سورپرایز» را تمرین کنید. (جستجوی مسیرهای غیرمنتظره +192%)

شهرهای نزدیک: مردم به دنبال شهرهای کوچک برای مناظر شبانی، BnB های منحصر به فرد، و تفریحات و سرگرمی های ساده هستند. (جستجوهای سفرهای شهری کوچک +276%)

اسراف نکنید، قدم نزنید: سفر صفر زباله یعنی بسته بندی استراتژیک و پایدار، غذا و حتی اقامت در هتل. (جستجوی سفر صفر زباله +74%)

پاییز خوبی داشته باشید: نوشیدن آب سیب داغ، نگاه کردن به برگ‌های پاییزی و پا زدن به برگ‌های پاییزی… جای تعجب نیست که مردم عاشق تعطیلات پاییزی می‌شوند. (جستجوی مناظر پاییزی +94%)

آینده زیبایی: پینترست با افزایش درخواست های زیبایی، به روز رسانی های فراگیر محصول را اعلام می کند.
حتما بخوانید

اوه ریو، ریو: بازی‌های المپیک تابستانی به پایان رسید، اما ریو هنوز شن، شهر و کارناوال دارد. (در جستجوی ریودوژانیرو، برزیل +142%)

منبع

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.