Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

امروز اعلام می کنیم که به دست آورده ایم ووچی، یک برنامه ایجاد و ویرایش ویدیو با تمرکز بر دموکراسی کردن ابزارهای با کیفیت برای سازندگان. خرید Vochi بخشی از تعهد ما برای کمک به سازندگان برای ارائه محتوای ویدیویی بهتر به Pinterest است. داشتن محتوای الهام‌بخش بیشتر می‌تواند فرصت‌های بیشتری را برای مرور، ایجاد و خرید ایده‌های خلاقانه در اختیار پینرها قرار دهد.

بینگ لیو، رئیس توسعه سازندگان در Pinterest گفت: “دیدگاه ما ایجاد مکانی است که پینرها بتوانند از الهام به تحقق برسند، و داشتن ابزارهای خلاقانه بیشتر می تواند به ما در درک این چشم انداز کمک کند.” “ما هیجان زده هستیم که با تیم با استعداد Vochi کار کنیم تا ابزارهای ایجاد ویدیو و محتوای با کیفیت بیشتری را به بیش از 400 میلیون پینر خود در سراسر جهان بیاوریم.”

Vochi در سال 2019 توسط ایلیا لسون، آنا بوگلاکوا، واسیلی کاسنیتسکی، سرگئی مالیوتین تاسیس شد و توسط آندری انکوباتور شد.من آوسیویچ و یوری ملنیچک از Bulba Ventures.

Ilya Lesun، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Vochi گفت: «برنامه Vochi به سازندگان این توانایی را می‌دهد که فوراً جلوه‌های دید رایانه‌ای با کیفیت بالا را روی اشیاء در یک ویدیو اعمال کنند. این فناوری‌ها در صنعت منحصربه‌فرد هستند و ما هیجان‌زده هستیم که آنها را به عنوان بخشی از تیم Pinterest به مخاطبان بیشتری ارائه دهیم.»

آنا بوگلاکوا، مدیر فروش و یکی از بنیانگذاران Vochi، گفت: “هدف ما ارائه ابزاری قدرتمند به سازندگان است تا به آنها کمک کند تا ویدیوهای برجسته را با سرعت بیشتری ایجاد کنند و در زمان و انرژی آنها صرفه جویی شود تا خلاقیت و الهام بیشتری داشته باشند.”

برنامه Vochi در حال حاضر به عنوان یک برنامه مستقل در دسترس خواهد بود. ما مشتاقانه منتظر همکاری با تیم Vochi برای ایجاد ابزارهای نوآورانه تر برای نویسندگان هستیم.

شرایط مالی این قرارداد اعلام نشده است.

منبع

سریع ترین و تمیزترین برنامه ما (و وب سایت!)
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.