Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

برای کمک به بازرگانان در سراسر جهان به راحتی محصولات خود را به صورت آنلاین لیست کرده و به تقاضای رو به رشد مصرف کنندگان جهانی پاسخ دهند، Pinterest در حال گسترش همکاری خود با Shopify به 27 کشور جدید است. کانال شاپیفای پینترست اکنون در این کشورهای جدید از جمله استرالیا، اتریش، برزیل، فرانسه، آلمان، ایتالیا، اسپانیا، سوئیس و بریتانیا زندگی می کند. اکنون، بیش از 1.7 میلیون تاجر Shopify در سراسر جهان می توانند به راحتی محصولات خود را در Pinterest فهرست کنند و آنها را به پین ​​های محصول تبدیل کنند که در سراسر این پلتفرم یافت می شود. بازرگانان Shopify که از طریق Shopify در Pinterest تبلیغ می کنند نیز برای اولین بار به هدف گذاری مجدد پویا دسترسی خواهند داشت و به آنها امکان می دهد دوباره با پینرهایی که قبلاً به محصولات خود در Pinterest علاقه نشان داده اند در ارتباط باشند.

Pinterest همچنین پشتیبانی چند کانالی برای کاتالوگ ها را راه اندازی کرده است، ویژگی جدیدی که به کسب و کارها اجازه می دهد به راحتی محصولات خود را در کانال های مختلف محصول در یک حساب تجاری Pinterest بارگذاری کنند. تاجران Shopify، و همچنین هر خرده‌فروشی با حساب تجاری Pinterest، اکنون می‌توانند تا 20 کانال محصول را به حساب خود اضافه کنند که هر کدام دارای داده‌های محلی خاصی مانند ارز، زبان یا در دسترس بودن محصول است. پشتیبانی چند کاناله از کاتالوگ ها به خرده فروشان این امکان را می دهد که راحت تر با خریداران در سراسر جهان ارتباط برقرار کنند و به آنها اجازه می دهد کانال خاصی را برای هر بازاری که محصولات را در آن می فروشند دانلود کنند و همچنین کانال های دانلود را برای ارائه استراتژی های مختلف تبلیغاتی مانند جستجو یا هدف گذاری مجدد. . .

از آنجایی که 97 درصد از جستجوهای برتر در پینترست غیر مارک هستند و شامل 2 تا 3 عبارت جستجو می‌شوند، اکثر مصرف‌کنندگان در جستجوهای خود نام تجاری وارد نمی‌کنند. در پینترست، مشاغل در هر اندازه شانس برابری برای کشف شدن توسط بیش از 450 میلیون مشتری دارند که به دنبال محصولات و خدمات هستند، برای همه انواع برندها باز هستند و برای خرید بعدی خود برنامه ریزی می کنند. این طرز فکر منحصر به فرد مخاطبان Pinterest یک مزیت ارزشمند برای SMB هایی است که می توانند دید بیشتر داشته باشید به دلیل ارتباط محتوای آنها و کیفیت محصولاتشان.

در طول سال گذشته، مصرف کنندگان به طور قابل توجهی عادت های خرید خود را تغییر داده اند. طبق گفته Shopify مطالعه “آینده تجارت 2021″، 84 درصد از مصرف کنندگان جهانی که مورد بررسی قرار گرفته اند از زمان شروع همه گیری به صورت آنلاین خرید کرده اند. در نتیجه، بسیاری از فروشندگان از این فرصت استفاده کرده اند و فروشگاهی را در پینترست راه اندازی کرده اند تا یک تجربه خرید آنلاین ارائه دهند که تجربه خرید در فروشگاه را بازسازی می کند، مانند مرور راهروهای فروشگاه، مشاهده مجموعه های دستچین شده از خرده فروشان و مقایسه قیمت ها. در پینترست، از مارس 2020 تا مارس 2021، بارگیری فید کاتالوگ در سراسر جهان بیش از 14 برابر افزایش یافته است (منبع: داده های داخلی Pinterest).

Pinterest مکانی الهام بخش برای خرید است، و ما هیجان زده هستیم که همکاری خود را با Shopify گسترش دهیم تا به بازرگانان در 27 کشور دیگر کمک کنیم تا جای پای Pinterest خود را در سراسر جهان گسترش دهند. به‌ویژه کسب‌وکارهای کوچک و متوسط ​​می‌توانند در Pinterest پیشرفت کنند، زیرا زمانی که مصرف‌کنندگان تازه شروع به تصمیم‌گیری می‌کنند و پر از قصد خرید هستند، در یک محیط مثبت با مشتریان ارتباط برقرار می‌کنند. اکوسیستم خرده‌فروشی در سال گذشته بسیار تغییر کرده است و ما متعهد هستیم که از بازرگانان در هر اندازه‌ای با دسترسی سریع و آسان به ویژگی‌های خرید خود بدون نیاز به ویرایش کد یا استفاده از منابع پشتیبانی کنیم تا بتوانند الهام بخش مصرف‌کنندگان در مورد کارهایی که باید انجام دهند. یا بعد خرید کن.” – بیل واتکینز، رئیس جهانی فروش SMB در Pinterest

Lola Oyelio-Pearson گفت: “کشف پذیری برای بازرگانان Shopify کلیدی است و تجارت اجتماعی نیروی محرکه ای در کمک به افراد مستقل برای ایجاد مخاطبین معنی دار بوده است، به خصوص در سال گذشته که شاهد رشد 76٪ نصب در کانال های تجارت اجتماعی ما بودیم.” ، مدیر UX، کانال ها و خدمات مالی در Shopify. “گسترش جهانی کانال Pinterest به این معنی است که بیش از 1.7 میلیون تاجر که از Shopify استفاده می کنند، می توانند با ایجاد کمپین های بازاریابی هدفمند و متفکرانه، از قدرت خرید بیش از 450 میلیون کاربر Pinterest استفاده کنند.”

تاجران Shopify مانند PDPAOLA، Rothys، Jennifer Fisher و Sukoshi Mart قبلاً با استفاده از برنامه Pinterest در Shopify موفق شده اند.

منبع

45+ آمار Pinterest برای افزایش فروش رسانه های اجتماعی در سال 2022
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.