Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

ما برای راه اندازی واحه خود در برابر فرسودگی هیجان زده هستیم، پناهگاه ها: در اوقات فراغت سرمایه گذاری کنید، تمرکز آنلاین و آفلاین بر رابطه بین سلامت روان و اوقات فراغت. با الهام از روند Pinterest Predicts “سرمایه گذاری در تعطیلات” The Haven شامل مجموعه ای از تصاویر آرامش بخش و پین هایی از ایده های آرامش بخش از سازندگان Pinterest است. کارمندان Pinside Out، جامعه سلامت روان داخلی Pinterest، همچنین محتوا را به صورت مشترک تهیه کردند. در بندر. Havens از آبشارهای خیره‌کننده گرفته تا پیام‌های ژورنال سپاسگزاری و تأییدیه‌های قبل از خواب، برای کمک به تنظیم مجدد و شارژ مجدد طراحی شده است.

پاسخ به ایده های Pinterest و زنده کردن آنها بخشی از ماموریت Pinterest است. به همین دلیل است که Pinterest اولین نصب واقعی خود را با نام پناهگاه ها: در اوقات فراغت سرمایه گذاری کنید. واقع در داخل باکس ویل در سمت جنوبی شیکاگو، پناهگاه ها: سرمایه گذاری در اوقات فراغت، نصب مخصوص سایت توسط یک هنرمند محلی ایجاد شده است دوایت وایت اختصاص داده شده به زنده کردن واحه ای در برابر فرسودگی شغلی با پین های واقعی، هنر همه جانبه و برنامه نویسی اجتماعی.

“ایده تعطیلات رادیکال بحثی است که در جامعه من مهم است زیرا ما مرزها را درک می کنیم و از خود مراقبت می کنیم. به عنوان متخصصان و کارآفرینان سیاهپوست جوان، یکی از بزرگترین چالش هایی که با آن روبرو هستیم این است که سلامتی خود را مقدم بر درخواست، پروژه یا سفارش بعدی قرار دهیم. من از ایجاد تجربه‌ای که ما را تشویق می‌کند با زنده کردن این موضوع مهم آرامش از طریق هنرم برای روز جهانی بهداشت روان، استراحت کنیم، هیجان‌زده بودم.» – دوایت وایت، هنرمند و متصدی شیکاگو

از 9 اکتبر برای مشاهده در دسترس است. پناهگاه ها: در اوقات فراغت سرمایه گذاری کنید شامل یک نقاشی دیواری گسترده که توسط وایت نقاشی شده است و یک اینستالیشن که توسط طراح کریستینا کانوی و سازنده Jai Bradford زنده شده است. این اینستالیشن همراه با توصیه‌های جامعه Havens کار می‌کند تا بینندگان را تشویق کند تا نفسی بکشند و درباره راه‌هایی برای حمایت عمدی از رفاه خود فکر کنند.

منبع

از آرایش گرفته تا خالکوبی و عروسی و دکوراسیون، نحوه برنامه ریزی برای هالووین با Pinterest
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.