Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

خریدهای تعطیلات امسال در راه است متفاوت نگاه کنو تجارت سیار آماده است تا به ارتفاعات جدیدی برسد زیرا مردم هدایایی را از آسایش خانه خود پیدا می کنند. به همین دلیل است که در این هفته ابزارهای خرید جدیدی را برای پینرها و تبلیغ‌کنندگان راه‌اندازی می‌کنیم تا ما را یک قدم به هدفمان برای خرید هر پین نزدیک‌تر کنیم. Pinterest تبلیغات را همراه با نتایج جستجوی بصری اجرا می کند و همچنین مکان های بیشتری برای خرید فراهم می کند. همچنین با اطلاعات تبدیل جدید، تبلیغ‌کنندگان به راحتی می‌توانند تأثیر محتوای پولی و ارگانیک Pinterest را ببینند. بعلاوه، ما در حال گسترش ابزارهای معاملاتی برای Pinners در بریتانیا هستیم و الهام‌بخش خرید به بازار جدیدی می‌آوریم.

وقتی گشت و گذار در قفسه های فروشگاه مورد علاقه آنها یک گزینه نیست، خریداران به طور فزاینده ای برای الهام گرفتن به Pinterest روی می آورند. درصد کاربرانی که از مکان‌هایی برای خرید در پینترست بازدید کرده‌اند در نیمه اول سال ۲۰۲۰ بیش از ۵۰ درصد رشد داشته است. اما می دانیم که خرید چیزی فراتر از یافتن یک محصول واحد است – الهام بخش ایده های جدید است. تمرکز ما بر ایجاد این تجربه تا حد امکان الهام‌بخش است، مانند ورق زدن صفحات کاتالوگ مورد علاقه‌تان یا قدم زدن در فروشگاهی که احساس می‌کنید دست‌چین شده است.

فرصت های جدید برای کسب درآمد از خریدها و اطلاعات مربوط به تبدیل ها

از آنجایی که افراد بیشتری از Pinterest برای خرید و کشف ایده‌ها و محصولات برندها و خرده‌فروشان استفاده می‌کنند، ما تبلیغات را در تجارب خرید بیشتر Pinterest ادغام می‌کنیم تا محتوای مرتبط را در جایی که خریداران در ایالات متحده و بریتانیا از آن استقبال می‌کنند، ارائه دهیم. ما مکان‌های بیشتری را برای خرده‌فروشان معرفی می‌کنیم تا پین‌ها را تبلیغ کنند و آگهی‌هایی را که Pinners بیشتر دوست دارند از آن‌ها خرید کنند، از جمله نتایج جستجوی بصری.

خرده فروشان به دنبال این بودند که بتوانند محتوای کاتالوگ خود را به عنوان بخشی از این فرصت های جدید Pinner ارائه دهند. سه مکان پربازدید و قابل مشاهده برای خرید – پین جستجوی لنز، برگه فروشگاه در جستجو، و خرید پین (به زودی) – ممکن است شامل تبلیغات باشد.

با اطلاعات تبدیل جدید ایالات متحده، فروشندگان تأیید شده Pinterest و خرده فروشان Shopify می توانند به راحتی تأثیر محتوای پولی و ارگانیک Pinterest را بر بازدیدها و خریدهای سایت خود ببینند و تلاش های خرید آنها را نه تنها موثر بلکه قابل اندازه گیری می کنند. آنها می توانند عملکرد را تجزیه و تحلیل کنند، پین های با بالاترین تبدیل را مشاهده کنند و پین های ارگانیک با بالاترین عملکرد را به تبلیغات تبدیل کنند. علاوه بر این، آنها می‌توانند قیف فعالیت خود را ردیابی کنند و ببینند که چگونه مخاطبان پینترست در طول مسیر به خرید تبدیل می‌شوند – از بازدیدکنندگان صفحه گرفته تا Pinnerهایی که به سبد خرید اضافه کرده‌اند.

تصویر

آشنایی با خرید در انگلستان

ما همچنین با گسترش جدیدترین محصولات خرید ارگانیک خود، فرصت های بیشتری را برای پینرها از سراسر جهان ایجاد می کنیم. ما الهام خرید را به بریتانیا، یکی از بازارهای برتر ما، با ویژگی هایی که توسط خریداران آمریکایی پذیرفته شده است، آورده ایم.

تصویر

با راه‌اندازی این ویژگی‌ها، UK Pinners می‌توانند از Home یا Fashion Pin خرید کنند، نتایج جستجو را از تابلوهای خود بخرند و الهاماتی را که در دنیای واقعی می‌بینند با جستجوی تصویری دوربین لنز خریداری کنند.

آنها همچنین می توانند از آنها الهام بگیرند مراکز خرید، محتوای قابل خریدی هستند که توسط متخصصان انتخاب شده اند و توسط ناشران و سازندگان مدیریت می شوند. ما در حال راه اندازی تجربیات با ناشران از جمله محصولات محلی با سرپرستی Stylist هستیم فروشگاه پینترست x استایلیستو سازندگانی مانند آنا ادیت که رویای او را محقق کرد تولید – محصول یک لیست آرزو عناصر اجباری طراحی داخلی مینیمالیستی.

مکانی برای خرید آنلاین، نه فقط مکانی برای خرید

به جای قدم زدن در خیابان پنجم نیویورک برای دیدن ویترین فروشگاه های تعطیلات، احتمالاً الهام بخش تعطیلات از تلفن های خود ما خواهد بود. در سالی که افراد بیشتری از همیشه قبل از تعطیلات به خرید آنلاین می‌پردازند، Pinterest می‌تواند این تجربه را برای مصرف‌کنندگان و خرده‌فروشان با مجموعه‌های انتخاب شده و کشف بصری تکرار کند. ما در حال ایجاد مکانی برای خرید آنلاین هستیم، نه فقط مکانی برای خرید.

از … ما دیدن کنید مرکز تفریحی برای ایده های تازه، بهترین شیوه ها و ایده های خلاقانه.

منبع

Γεια! Pinterest اکنون یونانی صحبت می کند
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.