Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

با هزاران آزمایش انجام شده در هفته و جدیدترین فناوری‌های بینایی رایانه و یادگیری ماشین مانند جستجوی دوربین، محصولات فراگیر و خرید در زمان واقعی، نوآوری در DNA Pinterest ایجاد شده است. امروز رسماً از گسترش این روحیه با تیمی جدید خبر می دهیم. به نام آدرس اولین دفتر پینترست، دو بیست یک تیم انکوباتور متشکل از مهندسان، طراحان، و کارشناسان محتوا و محصولات است که به آزمایش سریع و راه اندازی ایده های جدید مانند Pinterest TV اختصاص دارند.

ایده‌ها از سراسر شرکت از طریق Makeathons و یک پورتال ارسال ایده به نام Idea Factory می‌آیند. سپس TwoTwenty به تحقیق، نمونه‌سازی اولیه و آزمایش می‌پردازد تا ویژگی‌های مورد تقاضا را مشخص کند. پس از آزمایش، این ایده های جوجه کشی در مقیاس بزرگ پیاده سازی شده و با تیم های دیگر در شرکت به اشتراک گذاشته می شود.

اولین مطالعه TwoTwenty بر روی رویدادهای سازنده زنده تمرکز داشت که از بازخورد سازنده و پین‌کننده تکامل یافته و شامل ویژگی‌هایی مانند پخش مجدد و توصیه‌های خرید محصول است که اکنون در نسخه امروزی Pinterest TV گنجانده شده است. به عنوان بخشی از این تلاش، تیم یک استودیوی مجازی راه‌اندازی کرد که تولیدکنندگان آن مستقیماً با سازندگان کار می‌کردند تا محتوا را توسعه دهند و در مقابل میلیون‌ها پینر روی «صحنه» پخش شوند.

تیم مهندسی TwoTwenty مانند یک استارت‌آپ کوچک و زیرک است و مصمم است ایده‌های جدید را به سرعت خلق کند و آنها را به سرعت به بازار عرضه کند.» – استیون رامکومار، مهندس ارشد در TwoTwenty.

روش های جستجوی سفارشی اضافی
حتما بخوانید

«با TwoTwenty، ما رویکرد مشارکتی و تسریع ایده‌های کارکنان در سراسر شرکت را در اولویت قرار می‌دهیم. با منابع یک برند معروف، می‌توانیم راه‌حل‌های جدیدی را کشف کرده و روی آن سرمایه‌گذاری کنیم تا به مردم کمک کنیم الهام‌بخش زندگی مورد علاقه‌شان باشند.» – دیوید تمپل، رئیس محصول TwoTwenty

“TwoTwenty مکانی است که در آن نوآوری سریع در رشته ها اتفاق می افتد، جایی که آخرین فناوری با رفاه عاطفی ترکیب می شود تا محصولاتی را ایجاد کند که زندگی مردم را تکمیل کند، نه مصرف کننده آنها.” – مردیث آرتور، مدیر محتوا در TwoTwenty

TwoTwenty به دنبال اعضای جدید تیم است. اطلاعات بیشتر را در دو twenty.pinterest.com!

منبع

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.