Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

Pinterest Inc. امروز انتصاب سلام کلمن اسمیت، معاون اجرایی سابق برنامه‌نویسی و استراتژی خانواده ABC و Freeform دیزنی و رئیس سابق Comcast NBCUniversal’s Style Media را در هیئت مدیره خود از 31 اکتبر 2020 اعلام کرد.

این اعلامیه پس از انتصاب مدیر اجرایی سابق استودیوی هارپو، آندریا ویشم، به عضویت هیئت مدیره و انتصاب آی کانای، سردبیر سابق ماری کلر، به عنوان مدیر محتوا و شراکت در تحریریه در Pinterest صورت گرفت. این افزوده‌های اخیر بر تعهد این شرکت به توسعه پلتفرمی با محتوای با کیفیت بالا و الهام‌بخش که در بین مخاطبان جهانی طنین‌انداز می‌کند، تأکید می‌کند.

نقل قول از بن سیلبرمن، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Pinterest

ما بسیار خوشحالیم که سلام به هیئت مدیره خود خوش آمد می گوییم. سلام با سالها تجربه در سه شرکت رسانه ای Fortune 500، چشم اندازی منحصر به فرد ارائه می دهد تا به ما کمک کند از سازندگان برای به اشتراک گذاشتن علایق خود، دستیابی به مخاطبان جدید و الهام بخشیدن به مردم در سراسر جهان حمایت کنیم. با آوردن تجربه در سطح جهانی بیشتر به تیم با استخدام‌های اخیر و هیئت‌های مدیره منصوب شده، ما در حال سرمایه‌گذاری برای تبدیل Pinterest به خانه الهام‌بخش‌ترین و کاربردی‌ترین محتوا هستیم.»

نقل قول سلام کلمن اسمیت

“من از پیوستن به هیئت مدیره Pinterest در طول این تحول و رشد هیجان زده هستم، به خصوص به عنوان یک پین کننده مشتاق. با تکیه بر تجربه گسترده خود در صنعت رسانه، مشتاقانه منتظر گسترش بیان خلاق Pinners در سراسر جهان هستم و به رشد طولانی مدت Pinterest کمک می کنم. چشم انداز محتوا و کمک به کسب و کارها در ادامه مسیر رشد خود تحت رهبری بن.

مربیان قوی و فرهنگ محل کار به من کمک کرده‌اند، و می‌دانم که چقدر برای همه کارمندان مهم است که احساس محافظت کنند و شنیده شوند. با کار بر روی هیئت مدیره، امیدوارم بتوانم به نحوه توسعه و حمایت Pinterest استعدادهای باورنکردنی خود کمک کنم.“.

سلام از سال 2014 تا 2016 به عنوان معاون اجرایی گروه تلویزیونی Disney-ABC شرکت والت دیزنی خدمت کرد و بر برنامه‌ریزی و استراتژی کانال خانواده ABC Freeform نظارت داشت. قبل از پیوستن به شرکت والت دیزنی، او بیش از 10 سال را در Comcast NBCUniversal گذراند، جایی که از سال 2008 تا 2013 به عنوان رئیس شبکه سبک خدمت کرد. گسترش جهانی در اروپا، آسیا و آمریکای لاتین. او در هیئت مدیره چندین سازمان غیرانتفاعی از جمله زنان در ارتباطات کابلی و لباس برای موفقیت خدمت کرده است.

سلام فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع از دانشگاه استنفورد است.

منبع

دکمه Save Pinterest جهانی می شود
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.