Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

Pinterest ماه تاریخ زنان را با حمایت از مشاغل زنان در این پلتفرم جشن می گیرد. برنامه Pinterest Elevates ما که برای رشد شرکت هایی طراحی شده است که کمتر از آنها نمایندگی می کنند، به 10 شرکت مختلف با پشتیبانی مالی و استراتژیک کمک می کند.

در پینترست، مهم است که محتوای موجود در پلتفرم ما به‌طور دقیق دنیایی را که در آن زندگی می‌کنیم، نشان دهد و منعکس کند. ما خوشحالیم که از این زنان و کارهایی که انجام می دهند با جلب توجه و توجه بیشتر به آنها در این ماه تاریخ زنان و پس از آن، ارج می نهیم. نیکول بارنز مارشال، رئیس بخش گنجاندن و تنوع جهانی در Pinterest گفت.

این آخرین تلاش بخشی از یک ابتکار بزرگتر Pinterest برای توانمندسازی شرکت هایی است که کمتر از آنها نمایندگی می کنند و بازاریابی دیجیتال آنها را بهبود می بخشد. بر اساس ماموریت اصلی ما برای ایجاد یک پلتفرم که حس تعلق را ایجاد می کند، Pinterest Elevates هم پشتیبانی مالی و هم استراتژیک را برای کمک به ارتقای صاحبان مشاغل رنگین پوست، افراد دارای معلولیت یا بخشی از جامعه LGBTQ+ ارائه می دهد. گروه 2022 متعلق به زنان شامل موارد زیر است:

  • توسکا نیویورک – مراقبت از پوست خالص و گیاهی برای هر نوع پوست و جنسیت
  • ب. آرام – جواهرات و لوازم دست ساز کریستال
  • ستاره طبیعی گاومیش کوهان دار امریکایی – محصولات مراقبت از بدن متعلق به ساکنان محلی، از جمله لوسیون ها و صابون ها.
  • قهوه ای و نارگیلی – مراقبت از پوست حداقل، گیاهی و گیاهی
  • هنر صادقانه – جواهرات دست ساز، یک برند سبک زندگی کودکان تحت تاثیر هندسه کیهانی و دیاسپورای آفریقایی معاصر.
  • کوکوآسنتریک – جواهرات دست ساز نویسنده و منحصر به فرد
  • طلا – متعلق به BIPOK تجارت سوپر فود
  • هاتسی توتسی خانه – یک برند لوکس حمام و مراقبت از بدن متعلق به زنان ناشنوا، متخصص در صنایع دستی و تولید در مقیاس کوچک.
  • CLUR – محصولات ارگانیک و گیاهی ساخته شده در کالیفرنیا.
  • پاسپورت لهستانی – کسب و کار آمریکای لاتین فروش لاک های منحصر به فرد

ایده ایجاد این گروه به وجود آمد چهارمین کنفرانس سالانه زنان Pinterestو Pinterest در مجموع 100000 دلار سرمایه گذاری کرده است. به هر یک از اعضا اعتبارات اولیه تبلیغاتی و همچنین یک مربی شخصی داده می شود تا به آنها در دستیابی به اهداف تجاری خود در افزایش آگاهی از برند و پیکربندی آنها برای تعامل بهتر با Pinners کمک کند. همچنین به آنها آموزش های فردی، ایده ها و بهینه سازی عملکرد فردی ارائه می شود. در گذشته، ما همچنین به اعضا کمک کرده‌ایم از ابزارهای دیگر در پلتفرم پینترست برای دستیابی به مخاطبان جدید استفاده کنند، از جمله خرید Spotlight در برگه الهام امروز یا بخشی در تلویزیون Pinterest.

پاسپورت گفت: “به عنوان یک کاربر قدیمی Pinterest – از سال 2011 که برای پیوستن به این پلتفرم نیاز به دعوت داشتید – من از اینکه بخشی از برنامه ای هستم که مشاغل کوچکی مانند من را ارتقا می دهد و ابزارهایی را که برای موفقیت نیاز داریم را در اختیار ما قرار می دهد هیجان زده هستم.” مالک لهستانی ماری بریسکو. کسب‌وکارهای کوچک به پیشبرد اقتصاد کمک می‌کنند و من هیجان‌زده هستم که Pinterest Elevates این فرصت را به من می‌دهد تا به سایر مشاغل کوچک کمک کنم.»

Pinterest Elevates در سال 2020 به عنوان یک برنامه بازیابی جامعه برای کمک به صاحبان مشاغل سیاه پوست که به شدت از این همه گیری آسیب دیده اند شروع شد. از آن زمان به بعد گسترش یافت و شامل 55 کسب و کار متعلق به BIPOC، LGBTQ+ و افراد معلول شد.

پژوهش پینترست رتبه همه تاجران زن را بالا می برد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد 10 کسب و کار متعلق به زنان در این ماه و بعد از آن.

منبع

5 مزیت فضاهای توییتر برای برند شما
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.