Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

امروز، ما در حال گسترش ویژگی طیف رنگ پوست خود به سیزده کشور دیگر از جمله فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، آلمان، سوئیس، اتریش، هلند، هند، اندونزی، مکزیک، آرژانتین، برزیل و کلمبیا هستیم. محدوده رنگ پوست یک ویژگی انحصاری Pinterest است که به Pinners امکان می دهد جستجوهای مربوط به زیبایی خود را بر اساس مجموعه ای از محدوده های رنگ پوست اصلاح کنند. استفاده از این فیلتر نتایج جستجوی شما را به‌روزرسانی می‌کند تا محتوایی مشابه با محدوده رنگ پوستی که انتخاب کرده‌اید نشان دهد.

پینترست یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های زیبایی در جهان است که میلیون‌ها پینر هر ماه در جستجوی ایده‌های زیبایی جدید هستند تا از آن الهام بگیرند و در مورد آن اقدام کنند. با بیش از 80 میلیون پینر در جستجوی ایده های زیبایی در طول ماه گذشته*، ما می‌خواهیم به آسانی برای پینرزها کشف الهامات زیبایی را که برای رنگ پوست، استایل و سلیقه انتخابی آن‌ها مرتبط و شخصی‌سازی شده است، ادامه دهیم.

طی سال گذشته، شاهد افزایش 5 برابری پینرها با استفاده از ویژگی محدوده رنگ پوست برای کشف ایده‌های زیبایی در Pinterest بوده‌ایم.** با این نسخه جدید، پینرهای بیشتری را در سراسر جهان قادر می‌سازیم تا جستجوهای خود را برای انجام آن سفارشی کنند. پیدا کردن مرتبط ترین ظاهر و محصولات زیبایی برای آنها آسان تر است. زمانی که خود را در نتایج جستجوهایتان منعکس نمی کنید، الهام گرفتن برایتان سخت است. ما به Pinners خود گوش داده‌ایم و می‌دانیم که ایجاد مکانی فراگیر – و الهام‌بخش – اقدامی عمدی دارد. ما می‌خواهیم همه را تشویق کنیم و از آنها حمایت کنیم تا ایده‌هایی را کشف کنند که شخصاً الهام‌بخش هستند و آنها را وادار به انجام عمل می‌کند.

منبع

مردم در دنیا به دنبال چه هستند؟
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.