Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

به عنوان بخشی از تعهد مستمر ما به یک محل کار ایمن و منصفانه، پینترست امروز اعلام کرد هیئت مشورتی جدید شمول با مشارکت NAACP. این شورای خارجی صداهای تأثیرگذار را گرد هم می آورد تا شرکت را در مسیر ساختن فرهنگی راهنمایی کند که در آن همه بتوانند پیشرفت کنند و به دلیل دیدگاه های منحصر به فرد خود ارزش قائل شوند.

بعلاوهn رهبری و رهبری NAACP، شمول همچنین جاشوا دوبوا در هیئت مشورتی حضور خواهد داشت. دو بویس مدیر مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری اوباما بود و در حال حاضر مدیر عامل شرکت ارزش های مشارکت، یک شرکت مشاوره تاثیر اجتماعی است.

هیئت مشورتی گنجاندن به طور منظم با یک گروه اختصاصی از مدیران Pinterest، از جمله مدیر عامل بن سیلبرمن و تای مک‌کری، رئیس جهانی گنجاندن و تنوع Pinterest، برای بررسی پیشرفت به سمت اهداف تنوع، ارائه توصیه‌هایی برای پیشرفت بیشتر در ایجاد ویژگی‌ها و محتوای فراگیر ملاقات خواهد کرد. ، و توصیه هایی را با تمرکز بر فرهنگ شرکت ارائه می دهد. سازمان‌ها و کارشناسان اضافی بر اساس تجربه گسترده آنها در رسیدگی به مسائل کلیدی در جوامع محروم برای پیوستن به هیئت مدیره انتخاب خواهند شد.

بن سیلبرمن، مدیر عامل Pinterest گفت: «ما همچنان به برداشتن گام‌هایی برای تبدیل Pinterest به شرکتی با فرهنگ الهام‌بخش که در آن همه کارکنان با ساخت محصولی که نشان‌دهنده جمعیت متنوع پین‌کننده‌های ما در سراسر جهان است، توانمند و ارزشمند می‌شوند، ادامه می‌دهیم. توسعه استراتژی‌ها و اقدامات ما همراه با متخصصان این حوزه به ما کمک می‌کند تا به تغییرات معنادار و پایدار دست یابیم.»

«شمول و تنوع فقط یک ارزش نیست. تای مک‌کری، رئیس جهانی گنجاندن و تنوع Pinterest، گفت: این پایه‌ای برای گرفتن بهترین تصمیم‌ها و ایجاد قوی‌ترین تیم‌ها است. “تعهد به این کار یک اولویت برای کل سازمان است و ما از NAACP و جاشوا دوبوا برای مشارکت آنها بی نهایت سپاسگزاریم.”

یومکا راشینگ، مدیر استراتژی NAACP گفت: «این لحظه حسابرسی مستلزم آن است که همه سازمان‌ها نه تنها تعهد خود را برای ایجاد فرهنگ متنوع، منصفانه و فراگیر مجدداً تأیید کنند، بلکه گام‌های لازم برای پیشرفت را نیز بردارند». ما از شراکت با Pinterest برای گرد هم آوردن صداها و کمک به ایجاد تغییرات تأثیرگذار هیجان‌زده هستیم.»

ما مفتخریم که با Pinterest در این هیئت مشاوران مهم کار می کنیم. Joshua DuBois، مدیر عامل Values ​​Partnerships و Gauge گفت: این توصیه برای اطمینان از اینکه Pinterest گوش می دهد، یاد می گیرد و با جوامع همکاری می کند، مرکزی خواهد بود و ما معتقدیم که تأثیر قابل توجهی خواهد داشت.

جزئیات اعضای اضافی هیئت مشورتی Pinterest در اوایل سال آینده اعلام خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر در مورد ابتکارات گنجاندن و تنوع Pinterest، از وب سایت دیدن کنید:

پشت صحنه هفته مد نیویورک در پینترست ببینید
حتما بخوانید

درباره NAACP

NAACP (انجمن ملی برای پیشرفت رنگین پوستان) که در سال 1909 در پاسخ به خشونت مداوم علیه سیاه پوستان در سراسر کشور تأسیس شد، بزرگترین و برجسته ترین سازمان حقوق مدنی در کشور است. ما بیش از 2200 بخش و شعبه در سراسر کشور و بیش از 2 میلیون فعال داریم. ماموریت ما تضمین برابری حقوق سیاسی، آموزشی، اجتماعی و اقتصادی برای رفع تبعیض نژادی و تضمین سلامت و رفاه همه مردم است.

درباره ارزش های مشارکت و گاج

Values ​​Partnerships یکی از آژانس های اجتماعی پیشرو در کشور است که به شرکای Sephora و Procter & Gamble، بنیاد بیل و ملیندا گیتس و شورای تبلیغات کمک می کند و با جوامع محلی برای حل مشکلات جدی و پیشبرد خیر عمومی شریک می شود.

Gauge یک شرکت تحقیقاتی نسل بعدی است که به مشتریان کمک می‌کند به گوشه‌ای از فرهنگ نگاه کنند، تعیین کنند چه چیزی بعدی است و چه چیزی مهم‌تر است و این دانش را در کار روزانه خود به کار ببرند.

منبع

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.