Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

سال 2020 سال امتحان چیزهای جدید در طول تعطیلات و جشن ها، ایجاد سنت های جدید در طول مسیر است. از آنجایی که پینرها الهام‌بخش لباس‌های هالووین فراگیر و الهام‌بخش می‌شوند، آنها همچنین به دنبال راه‌های خلاقانه برای جشن گرفتن هالووین در طول همه‌گیری با استفاده از عبارات جستجوی برتر از جمله هستند. صبحانه هالووین (2 بار)، گاراژ خالی از سکنه (4x) پیناتای هالووین (+90%) یا شکار لاشخور هالووین (2 بار).

با وجود همه‌گیری، هالووین قطعا لغو نمی‌شود. امسال، پینرها با ایمن ماندن و رسیدن به خانه خلاق می شوند.بازی های هالووین“(10 برابر بیشتر از سال گذشته جستجو انجام می دهد) و هر اتاق خانه را تزئین کنید، از جمله ایجاد “حمام در یک عمارت خالی از سکنه” (3x) یا “اتاق خواب با تم هالووین(9x). برخی نیز قصد ترک این کار را دارندهالووین در حیاط خلوت“اما دور باش – به دنبال”لباس هالووین با ماسک” اکنون 27 برابر بزرگتر است. و برای شاد کردن همسایه ها، پینرها خرید می کننددکوراسیون حیاط جلو۷ برابر بیشتر از سال گذشته. — Svasti Sarna، مدیر تجزیه و تحلیل اطلاعات

همانطور که مردم راه های بهتری برای جشن گرفتن امسال پیدا می کنند، ما ارائه می دهیم راهنمای هالووین در پینترست برای ایده هایی در مورد چگونگی گذراندن یک هالووین متفکرانه و محترمانه. و حتما بررسی کنید برگه امروز در سراسر اکتبر برای الهام بیشتر روزانه.

روش شناسی. روندها با مقایسه عبارت‌های جستجوی عادی در آگوست 2019 با اوت 2020 محاسبه می‌شوند.

منبع

چگونه از Pinterest برای افزایش ترافیک وبلاگ خود استفاده کنیم
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.