Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

ما همیشه در تلاش هستیم تا الهام گرفتن از طریق Pinterest را آسان تر کنیم، از جمله استفاده از ایده های خود Pinterest. کاربران مایکروسافت اج اکنون می توانند پین های مرتبط را در مجموعه های مایکروسافت پیدا کنید و حتی صادرات به پینترست.

پینرهایی که از Microsoft Edge استفاده می کنند می توانند برای دریافت پیشنهادات مربوط به مجموعه خود از Pinterest ثبت نام کنند. با کلیک بر روی یک پیشنهاد، تابلویی از پین های محبوب مشابه باز می شود تا بتوانید به جستجوی پین های مرتبط با موضوع ادامه دهید.

برای مثال، اگر ایده‌های شام شکرگزاری را در مجموعه‌ای ذخیره کرده‌اید، می‌توانید پین‌ها را برای تکمیل برنامه‌ریزی وعده غذایی خود ببینید.

لیات بن زور، معاون شرکت مایکروسافت گفت: «ما معتقدیم مردم باید از مرورگر خود انتظار بیشتری داشته باشند. من عاشق استفاده از پیشنهادات Pinterest در مایکروسافت اج هستم تا محتوایی را پیدا کنم که برای تعطیلات به من الهام بخشد. از برنامه ریزی یک مهمانی تعطیلات گرفته تا جمع آوری دستور العمل های غذا و ایجاد لیست خرید من برای هدیه، Microsoft Edge + Pinterest می تواند به همه کمک کند تا پروژه های جالب و خلاقانه ای پیدا کنند که به شما کمک می کند برجسته شوید.

اطلاعات تکمیلی را می توان در یافت وبلاگ در مورد چیزهای جدید در رابط وب مایکروسافت.

منبع

100 میلیون از جالب ترین افرادی که می شناسیم
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.