Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

بیش از 442 میلیون نفر هر ماه به پینترست می روند، تشنه ایده ها و آماده اقدام هستند. آنها به دنبال الهام هستند، از جمله اینکه چه چیزی برای شام بپزند، چگونه یک لباس را سبک کنند، یا یک محصول جدید زیبایی بخرند، و پین های طرح از سازندگان می تواند به آنها کمک کند تا این اکتشافات را زنده کنند.

به عنوان خانه الهام، Pinterest مکانی برای یافتن نه تنها ایده های عالی، بلکه همچنین افرادی است که پشت سر آنها هستند. به همین دلیل است که پین‌های استوری پس از جریان را معرفی می‌کنیم، که در آن کاربران می‌توانند پین‌های استوری جدید را از سازندگانی که دنبال می‌کنند درست در بالای فید اصلی خود ببینند. در این جریان همهجانبه، Pinners می‌تواند پین‌های جدید داستان را بیابد و حتی مشارکت‌کنندگان جدیدی را برای دنبال کردن با نماد Find Creators پیدا کند.

در زیر اولین گام برای ارتباط و تعامل با سازندگان در Pinterest آمده است. برای پینرها، اشتراک به معنای دریافت ایده‌های اصلی‌تر از سازندگان و ایجاد یک سیستم توصیه به‌روزتر در فید خانگی آنهاست. برای سازندگان، اشتراک به معنای ایجاد مخاطبی درگیر است که توسط منبع الهامی که ارائه می‌کنند متحد می‌شوند.

پین‌های داستانی از هر جهت متفاوت است که Pinterest با سایر برنامه‌ها متفاوت است – ارزش اصلی در کشف ایده‌های مثبت، الهام‌بخش و آموزشی است، نه فقط برای اهداف سرگرمی. آنها پایدار، موثر و بادوام هستند، بنابراین می توان آنها را در طول زمان کشف کرد. در جریان بعدی، پینرها می‌توانند ایده‌ها را ذخیره کنند و از نمایه سازنده بازدید کنند تا ایده‌های بیشتری را برای الهام بخشیدن به پروژه بعدی خود ببینند.

برای بررسی داستان پین جدید در جریان‌های آینده، مشترک شوید گروسی پلوسی برای غذاهای مقرون به صرفه با الهام از خانواده ایتالیایی اش، کارولین وازانا برای مشاوره استایل و نگاهی به پشت صحنه صنعت مد، اندرسون برای نکات عکاسی، دیکسون فیت برای تمریناتی که به راحتی در خانه تکرار می شوند، نیکول ای. تیلور برای دستور العمل های مبتکر جنوبی یا یک آرایشگر معروف جاستین ماریان برای راهنمای گام به گام

پینرها پس از پخش جریانی در iOS و Android از امروز شروع به دیدن پین های داستانی خواهند کرد.

منبع

روش های جدید برای خرید با Pinterest
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.