Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

ماسک های صورت در حال تبدیل شدن به چیزی بیش از یک ابزار کاربردی هستند – آنها به بخشی جدایی ناپذیر از سبک تبدیل می شوند. و از آنجایی که همه‌گیری جهانی به تکامل خود ادامه می‌دهد، ماسک‌های صورت یکی از لوازم ضروری کمد لباس باقی خواهند ماند. بر اساس یک اخیر مطالعه Pugh65 درصد از بزرگسالان آمریکایی می گویند که قبلاً شخصاً در فروشگاه ها یا مشاغل دیگر در همه یا بیشتر اوقات در ماه گذشته ماسک زده اند.

مردم برای الهام گرفتن به پینترست می آیند و راه های جدیدی برای کشف سبک و شخصیت شخصی خود پیدا می کنند. برای الهام بخشیدن بیشتر به پینرها برای تبدیل ماسک های صورت به بخشی از زندگی روزمره خود، Pinterest چالش Make a Face Mask خود را اعلام کرده است و از سازندگان کمک می گیرد تا ماسک های منحصر به فردی ایجاد کنند که فردیت و سبک را به نمایش بگذارد.

در چند ماه اول همه‌گیری، شاهد انفجاری در جست‌وجوها بودیم. برای اصول اولیه ماسک DIY مانند ‘ماسک سبک وزن DIY (21x) همچنین الگوی ماسک صورت DIY با فیلتر (23x). و اکنون Pinners با سبک ماسک‌های خود خلاق و جسور شده‌اند تا در کمد لباس روزمره خود گنجانده شوند و یک بیانیه مد ارائه کنند. تابلوهای ماسک صورت 36 برابر مد روز ایجاد کرد. چند روند اخیر ماسک دیگری که شاهد آن هستیم عبارتند از::

  • ماسک براق 8.5 برابر
  • طرح گلدوزی ماسک 8.5x
  • ماسک صورت درخشان +57%
  • ماسک گوتیک 2 برابر
  • ماسک کراوات 7.5x

سازندگانی مانند Gigi Buriss می‌خواستند به Pinners نحوه ساخت را نشان دهند ماسک با حجاب هزارهصفیه جیهان نشان می دهد که چگونه باید انجام داد ماسک رنگارنگ و متالیک آرشل برنارد که فرهنگ های سراسر جهان را جشن می گیرد، ماسکی برای آن ایجاد کرد متحدان و فعالان که به شما اجازه می دهد برای آنچه که به آن اعتقاد دارید بایستید و ماسک رز گلد Keryn از آن الهام گرفته شده است سنجاق سینه سالوادور دالی با دهانه یاقوت سرخ و مروارید.

پيگيري كردن هیئت مدیره فیلم های آموزشی در مورد نحوه ساخت ماسک بیانیه خود را تماشا کنید و با آن آشنا شوید برگه امروز با ماسک های کاربردی جدید برای چند روز جدید.

منبع

حتی سودمندی بیشتر برای برنامه iOS
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.