Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

پینترست متعهد به بهبود رفاه عاطفی و حمایت از همه در ایجاد خودی که دوستش دارد، چه در داخل و چه خارج از پلت فرم است. این ماه، ما در حال برداشتن گام های عمدی برای بالا بردن صدای خلاقان جوان و انتقال فرهنگ از آگاهی به عمل در مورد سلامت روان هستیم. 18 می، پینترست به ام تی وی بپیوندید و دیگر شرکت های پیشرو رسانه ای و فناوری در اولین رویداد بهداشت روانی Yo شرکت خواهند کردانجمن اقدام جنوب در واشنگتن دی سی

اکنون بیش از هر زمان دیگری مشخص شده است که سلامت عاطفی یک فرد به اندازه سلامت جسمانی او اهمیت دارد. به همین دلیل است که Pinterest در تلاش است تا گوشه ای الهام بخش و پرورش دهنده از وب ایجاد کند. مشارکت ما با MTV به ما کمک می کند تا با بالا بردن صدای سازندگان جوانی که از سلامت عاطفی در سراسر جهان حمایت می کنند، ماموریت خود را انجام دهیم. ما در مورد آینده ای که قرار است با هم بسازیم بسیار هیجان زده هستیم.» – بن سیلبرمن، مدیر عامل Pinterest.

پینترست با همکاری MTV داستان هایی را منتشر خواهد کرد 30 سازنده و فعال محتوای سلامت روان جوان انتخاب شد تا کمپین‌های خلاقانه سلامت روانی که توسط جوانان برای جوانان اجرا می‌شود، ایجاد کند. پس از یک برنامه شش هفته ای توسعه خلاق مجازی به رهبری گروه سرگرمی MTV، رهبران جوان ایده های خود را در یک رویداد کاخ سفید ارائه خواهند کرد تا به اطلاع رسانی کمپین های بهداشت عمومی خلاقانه مرتبط با سلامت روان در آینده کمک کنند. انتظار می رود مقامات ارشد دولت بایدن هریس، از جمله وزارت بهداشت و خدمات انسانی، در این مجمع سخنرانی کنند.

ما از شرکای سرگرمی، رسانه و فناوری خود بسیار سپاسگزاریم که موافقت کردند در انجمن اقدام سلامت روان جوانان به ما بپیوندند تا درباره ایده‌های این خلاقان و فعالان جوان شگفت‌انگیز بشنوند. ایده های این جوانان برای کمک به ما حیاتی است. تصمیمات معناداری بگیریم و تا حدودی از طریق همکاری شرکایمان، صدای آنها شنیده خواهد شد.» – Brianna Caio Cotter، معاون ارشد، Social Impact، MTV Entertainment Group.

علاوه بر این، در آستانه تالار گفتگو، Pinterest رویدادهای تعاملی را در آن راه اندازی خواهد کرد گالری رنویک از موزه هنر آمریکایی اسمیتسونیان الهام بخشیدن به شرکت کنندگان در انجمن و ترویج گفتگو با تولیدکنندگان محتوای جوانان و اقدام در زمینه سلامت روان و رفاه عاطفی.

از مهمانان دعوت می شود تا تجربه Pinterest “Light the Shadow” را بررسی کنند و ارتباط بین رفاه احساسی و الهام را بررسی کنند. در این رویداد آثاری نیز نمایش داده می شود خوان میگل مارینهنرمند چند رشته ای اکوادوری از بروکلین، نیویورک. که از تمرین هنری خود برای ایجاد یک مراقبه جمعی استفاده می کند، و یک گفتگوی کنار آتش در مورد سلامت روان جوانان و قدرت داستان سرایی با #HalfHistory (HTS) موسس لاریسا می و مدیر محتوای Pinterest، Malik Ducard.

“سلامت روان برای من بسیار واقعی و بسیار مهم است. ما در زمانی زندگی می کنیم که مردم هنوز از مقابله با آسیب های خود اجتناب می کنند، بنابراین غلبه بر انگ مرتبط با سلامت روان برای من یک اولویت است. در کارم سعی می‌کنم فضایی برای تأمل ایجاد کنم، فضایی برای ارتباط مردم با انسانیت خودشان. من مفتخرم که در Pinterest “Light the Shadow” شرکت کنم و ارتباط برقرار کنم.” – خوان میگل مارین.

خوان میگل مارینخوان میگل مارین / عکس: کاتالینا کولچار

چرا این بهترین زمان برای استفاده از TikTok برای تجارت شما است؟
حتما بخوانید

این شب با پانلی با رهبران سه ما به پایان خواهد رسید شرکای هدف، گروه سلامت روان آسیایی، تغییری در ذهن ایجاد کنیدهمچنین امید بررسی کنید که چگونه آنها جوامع مربوطه خود را در راه های موثر و طنین انداز برای حمایت از سلامت روان خود درگیر می کنند. در طول این رویداد، مهمانان می توانند با نمایشگاه جدید افتتاحیه گالری رنویک آشنا شوند. لحظه حال: ایجاد دنیای بهتر که دو طبقه از فضای گالری را فعال می کند و بیش از 170 اثر هنری از مجموعه دائمی موزه را به نمایش می گذارد..

گالری Renwick در این لحظه

ما بر این باوریم که یک تجربه ساده که مستقیماً و صادقانه به اشتراک می‌گذاریم، می‌تواند قدرتمندتر از همه باشد. ما از سنجاق‌کنندگان و سازندگان دعوت می‌کنیم تا هر بخشی از خود را برای ارج نهادن به سلامت روان و رفاه جمعی ما به اشتراک بگذارند. اوایل این هفته ما ابتکارات متعددی را اعلام کرد – هم به صورت آنلاین و هم آفلاین – در طول ماه آگاهی از سلامت روان برای افزایش آگاهی در مورد چگونگی بروز مشکلات سلامت روان در زندگی روزمره، ترویج نوآوری در این زمینه از طریق کمک های مالی هدفمند، و ارائه منابع الهام بخش برای حمایت متقابل، خودیاری. مراقبت و رفاه عاطفی

به روز رسانی: روز چهارشنبه، 18 می، کمیته فرعی انرژی و بازرگانی مجلس نمایندگان آمریکا را تصویب کرد قانون بازگرداندن امید به سلامت روان و رفاه سال 2022 (HR 7666)، که نتایج سلامت روان را برای جوانان، مادران و افراد در بحران بهبود می بخشد. Pinterest مخفف سیاست‌های عمومی است که از مأموریت ما حمایت می‌کند و رفاه Pinners ما را ارتقا می‌دهد، و ما از اینکه کنگره به مسائل مربوط به سلامت روان رسیدگی می‌کند هیجان‌زده هستیم. در طول رویداد ما، ما یک قوی اعلام کردیم حمایت از این قانون

منبع

به روز رسانی های جدید! لنز بتا همیشه بهتر و بهتر می شود
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.