Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

در Pinterest، اولویت ما ایجاد یک مکان مثبت و الهام بخش برای پینرها است. و اگر با مسائل شخصی دست و پنجه نرم می کنید، احساس الهام گرفتن و برنامه ریزی برای آینده خود می تواند مشکل باشد. Pinterest مفتخر است که با انجمن ملی اختلالات خوردن (NEDA)، بزرگترین سازمان غیرانتفاعی که به حمایت از افراد و خانواده های مبتلا به اختلالات خوردن اختصاص داده شده است، برای افزایش آگاهی و ایجاد جوامع حمایت و بهبودی برای افراد نیازمند شریک است.

هفته NEDAwareness (#NEDAwareness)

اختلالات خوردن یک بیماری روانی و جسمی جدی اما قابل درمان است که می تواند افراد را با هر جنسیت، سن، نژاد، مذهب، قومیت، گرایش جنسی، نوع بدن و وزن تحت تاثیر قرار دهد. پینترست پشتیبانی می کند هفته ملی آگاهی از اختلالات خوردن (22 تا 28 فوریه) برای کمک به روشن کردن اختلالات خوردن از طریق آموزش عمومی، انتشار پیام امید و تأمین منابع مهم برای افراد نیازمند.

به عنوان بخشی از موضوع امسال، NEDA با استقبال از مکالمات در مورد آگاهی، غلبه بر تعصبات سیستمی، و به اشتراک گذاشتن داستان‌هایی از همه جنبه‌های زندگی و تجربیات، به ویژه در منطقه‌ای که جوامع حاشیه‌نشین همچنان آسیب‌پذیر هستند، «همه را به میز» دعوت می‌کند. کمتر ارائه شده است.

Pinterest اعتبار تبلیغاتی را اهدا خواهد کرد تا مردم را تشویق کند تا با رویدادهای هفته آگاهی NEDA و میزگردهای مختلف هماهنگ شوند. همچنین از Story Pins برای افزایش آگاهی در این پلتفرم استفاده می‌شود، همراه با قابلیتی که به Pinners نحوه برقراری ارتباط و بهبودی از اختلالات خوردن را در برگه Today می‌آموزد.

جنیفر سولار، مدیر ارتباطات در NEDA گفت: «حمایت Pinterest در هفته آگاهی NEDA برای کمک به روشن کردن این موضوع مهم بسیار مهم است. “پینترست مکانی است که افراد زیادی برای یادگیری چیزهای جدید و الهام گرفتن به آنجا می آیند. با شراکت با Pinterest، می‌توانیم دسترسی خود را گسترش دهیم و ابزارهایی را در اختیار کسانی قرار دهیم که به آن‌ها نیاز دارند، خواه آن‌ها یا یکی از عزیزانشان با اختلال خوردن دست و پنجه نرم کنند.»

ترویج مثبت اندیشی

مردم به طور فزاینده ای به دنبال منابع سلامت روان هستند. در سال 2020، Gen Z Pinners برای الهام گرفتن در مورد چگونگی مثبت و سالم ماندن به Pinterest روی آورد، با جستجوی «چک آپ سلامت روانی» پنج برابر و «غذا خوردن آگاهانه» 44 درصد افزایش یافت.¹

نقش ما این است که به مردم کمک کنیم منابع مورد نیاز خود را از متخصصان بیابند و دسترسی به آن کارشناسان را در صورت نیاز آسان می کنیم. هر زمان که Pinners در پلتفرم کلمات کلیدی مرتبط با اختلالات خوردن را جستجو می کند، ما آنها را برای منابع اضافی به وب سایت NEDA هدایت می کنیم. بعلاوه، تبلیغات ما سیاستمداران مدتهاست که شرمساری بدن و غذاهای خطرناک و ادعاهای کاهش وزن را ممنوع کرده اند. خط مشی ما طراحی شده است از پینرها محافظت کنید و از ماموریت الهام بخش Pinterest حمایت کنید.

یک وب مثبت و الهام بخش تر مکان بهتری برای جهان است، به این معنی که باید سخت کار کنید و Pinterest را به عنوان مکانی برای مثبت نگه دارید.

¹روندها با مقایسه جستجوهای عادی در جولای 2020 و ژوئیه 2019 در بین سنین 18 تا 24 سال Gen Z محاسبه می شود. جهانی

منبع

15 گرایش مردانه در پینترست
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.