Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

Pinterest Predicts بازگشته است – و اکنون در هشتمین سال خود، بزرگتر از همیشه، با بیش از 175 روند کلیدی که پیش بینی می کنیم در سال 2022 رشد خواهند کرد.

امروز، نتایج گزارش سالانه روندهای پیش‌بینی پینترست را اعلام می‌کنیم که شامل روندهای جدید، اخبار محلی، جمعیت‌شناسی جدید و مجموعه‌ای از فرصت‌های جدید برای تبلیغ‌کنندگان، سازندگان و مصرف‌کنندگان است. یافته‌های ما گذشته‌نگر یا مروری بر آنچه نیست بود روند یک دیدگاه پیش بینی کننده از چه چیزی است خواهد بود در روندهای 2022 برای خانه، زیبایی، مد، غذا، سلامتی، فرزندپروری، سفر، طراحی و موارد دیگر. برای پیش‌بینی این روندها، آنچه را که بیش از 400 میلیون کاربر ماهانه ما در سراسر جهان (1) در جستجوی آن بودند، تجزیه و تحلیل کردیم (و با دقت متوسط ​​80٪ (2). سپس الهام‌بخش‌ترین ایده‌ها را برای کاوش در سال آینده بر اساس این جستجوهای جدید برجسته کردیم. .

مردم به پینترست می آیند تا برنامه ریزی کنند که چه کاری انجام دهند، امتحان کنند یا بخرند. و امسال، ما با گروهی از محبوب‌ترین و پیشروترین سازندگان جهان همکاری می‌کنیم که این روندها را هر روز با نمادهای ایده و در ایالات متحده در تلویزیون Pinterest زنده می‌کنند. از جانب SweetLikeOyin به فقط چمدان دستی، این ذائقه‌سازان جهانی بینش‌های انحصاری در مورد اینکه چگونه روندهای ما را می‌پذیرند و آنها را زنده می‌کنند، به اشتراک می‌گذارند، و الهام‌بخش را به اجرا تبدیل می‌کنند تا واقعاً به Pinners کمک کند زندگی مورد علاقه خود را ایجاد کند. و برای تبلیغ‌کنندگان، با نکات تجاری برای کمک به برندها در استفاده از هر روند رو به رشد، این گزارش را مفیدتر از همیشه کرده‌ایم.

بنابراین افزایش در سال 2022 چه خواهد بود؟ در زیر برخی از پیش بینی هایی که برای سال آینده انجام می دهیم (3) آورده شده است:

  • تندرستی: در سال 2022، احساسات خود را در فضاهایی که مخصوص این کار ایجاد شده اند، احساس خواهید کرد:جستجوهای احساسی‘ تمایل به افزایش. امسال نیز سالی است که مردم علاقه مند می شوند”قاعدگی با دقت“و یاد بگیرید”نکات رابطه(از همه نوع!).
  • مسافرت رفتن: خاطره انگیزترین ماجراها پس از غروب خورشید در سال 2022 اتفاق می افتد، زمانی که مردم پس از ساعت ها یک نیمه شب فرار می کنند.حرکات شبانه“. و مثل ماآن را دریاچه تا زمانی که آن را درست کنیدروندی در حال شروع است، مردم تعطیلات ساحلی خود را به شنای داخلی تغییر می دهند.
  • زیبایی و مد: در سال 2022، مردم ظاهر خود را با روندهایی مانند “عشق پفکیمناظر ناخن” همچنین “شورشی قطع می کند“. و برای کسانی که علاقه مند به تکان دادن لباس های خود هستند، سعی خواهند کرد”پرلکورپانسمان دوپامین” یا “اوه گوت من“.
  • جشن و غذا: از مهمانی های فرزندخواندگی گرفته تا کیک های جدایی، مردم هر بهانه ای برای جشن گرفتن سال 2022 با ما پیدا می کنند.آلتباشیروند. و وقتی نوبت به آشپزخانه می‌رسد، مردم به اصول اولیه باز می‌گردند:اجداد می خورند” از سرتاسر دنیا.

در نهایت، ما با یافتن و آزمایش روندهای 2022 خود که زیبایی‌شناسی آن‌ها را با اولین تجربه درون‌برنامه‌ای ما مطابقت دارد، پینرها را آسان‌تر از همیشه می‌سازیم. پینترست پیش بینی می کند: سال 2022 شما یک پین ایده‌های شخصی‌شده است که پینرها را به سفری در میان ایده‌هایی که دوست دارند، روندهایی که ممکن است اولین کسانی باشند که در الهام‌بخش‌ترین ماه سال ۲۰۲۱ تلاش می‌کنند و به نمایش می‌گذارند و پیشنهادهای پیش‌بینی‌کننده ما برای آنچه در سال ۲۰۲۲ باید امتحان کنند، می‌برد. این تجربه ماه آینده منتشر می شود.

پس از چندین ماه از یک بیماری همه گیر جهانی، مردم با هیجان و ذهنی باز به آینده نگاه می کنند. آنها در حال تجدید نظر در ظاهر، تعطیلات و نحوه سفر هستند و این کار را در Pinterest انجام می دهند.

>> برای مشاهده همه روندهای امسال، کلیک کنید اینجا.

>> روندها را به سرعت با ما مشاهده کنید PDF قابل دانلود.

منبع

رسانه های اجتماعی برای کسب و کار: 7 گام برای شروع آنلاین
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.