Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

برای تقویت تعهد ما به حمایت از تلاش‌های بلندمدت برای بهبود رفاه ذهنی و عاطفی، Pinterest 10 میلیون دلار در طی 12 ماه آینده برای سازمان‌هایی که با ترویج نوآوری در این زمینه، آگاهی را در مورد مسائل بهداشت روانی و رفاه افزایش می‌دهند، تأمین مالی خواهد کرد. و همچنین به صراحت از بین بردن تفاوت های نژادی و دیگر تفاوت ها در دسترسی. این اولین قدم در بشردوستانه سلامت عاطفی قدیمی Pinterest است که قصد دارد به یکی از بزرگترین تامین کنندگان مالی این هدف در ایالات متحده تبدیل شود.

هویت پینترست بر این واقعیت استوار است که مردم می‌توانند از آنجا الهام بگیرند و توانایی ما برای اهدای کمک‌های خیریه، راه‌هایی را که می‌توانیم از الهام‌بخشی و رفاه در جهان حمایت کنیم، به‌وسیله این باور که زندگی می‌کند، به شدت گسترش می‌دهد. آری سایمون، رئیس بخش تأثیرات اجتماعی و بشردوستی در Pinterest، گفت: زندگی ای که دوست دارید، باید خودتان را داشته باشید که دوست دارید. «اما همین حرکت ما را ملزم می‌کند که در این لحظه، با توجه به بحران سلامت روانی که توسط COVID-19 تشدید شده و تفاوت‌های بین جوامعی که همه‌گیری در معرض آن قرار گرفته است، قدم برداریم. به همین دلیل، ما سلامت عاطفی را تمرکز اصلی خود در امور بشردوستانه قرار داده ایم و بیش از نیمی از کمک های مالی برنامه ریزی شده ما در سال آینده به این موضوع اختصاص خواهد یافت.

برای افزایش آگاهی بیشتر، محتوای موجود در برگه Today بر سلامت روان متمرکز خواهد شد و لوگوی Pinterest در ماه مه در حساب های رسانه های اجتماعی آن سبز – رنگ رسمی ماه آگاهی از سلامت روان – خواهد شد. و مانند همیشه، اگر کسی به دنبال عبارات مربوط به خودکشی و آسیب رساندن به خود است، او را به خط ملی کمک خودکشی راهنمایی می کنیم. علاوه بر این، Pinterest بسیاری را ارائه می دهد فعالیت های سلامت عاطفی توسط کارشناسان سلامت عاطفی طراحی شده است که Pinners می تواند مستقیماً از برنامه Pinterest انجام دهد. پیشنهاد کشف این منابع زمانی ارائه می‌شود که افراد به دنبال چیزهایی مانند «نقل استرس»، «اضطراب کار» یا دیگر عباراتی می‌شوند که نشان می‌دهند ممکن است احساس خستگی کنند.

منبع

معرفی Pinterest Lite
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.