Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

امروز، ما توسعه را اعلام می کنیم گزینه های خرید ما در استرالیا، کانادا، فرانسه و آلمانبه کاربران Pinterest امکان خرید مستقیم از آن را ارائه می دهد پین‌ها، روی تخته‌ها، از جستجو و الهاماتی که در دنیای واقعی با استفاده از جستجوی دوربین لنز پیدا می‌کنند. Pinners همچنین می‌تواند از بررسی‌های فروشگاه‌ها الهام بگیرد که شامل توصیه‌های متخصص و گرایش‌های تأثیرگذاران مد و خانه‌ساز و همچنین ناشران است.

مردم در حال حاضر ایده ها و محصولاتی را که دوست دارند در Pinterest ذخیره می کنند، و ما می دانیم که آنها بیش از 7 برابر بیشتر احتمال دارد محصولات ذخیره شده را خریداری کنند (داده های داخلی Pinterest، می 2021). به همین دلیل است که راه اندازی می کنیم لیست خریدراهی برای پینرها برای ذخیره خودکار پین های محصول خود در یک مکان، بنابراین برای آنها راحت تر است که به عقب برگردند و اقلامی را که به آنها توجه کرده بودند، بخرند. مانند فروشگاه های محلی مورد علاقه خود خرید کنید. پینرها نیز مطلع خواهند شد زمانی که می توانند از طریق اطلاعیه های کاهش قیمت، تخفیف خوبی برای محصولاتی که ذخیره کرده اند دریافت کنند. لیست خرید که ابتدا در ایالات متحده و بریتانیا در دسترس است، اواخر امسال به استرالیا، کانادا، فرانسه و آلمان خواهد رسید.

پینترست همچنین در حال گسترش آخرین مجموعه ابزارهای فروشنده خود برای کمک به خرده فروشان در هر اندازه است. برنامه فروشنده تایید شده در انگلستان، استرالیا، کانادا، فرانسه و آلمان، و برگه ذخیره در پروفایلهمچنین برچسب گذاری محصول در استرالیا، کانادا، فرانسه و آلمان.

در ایالات متحده، بریتانیا و کانادا، ما “محصولات Pinterest، یک جمع بندی خرید دو هفته ای که به Pinners امکان دسترسی به محصولات نسخه محدود انحصاری Pinterest از برندهای نوظهور مانند صداهایی در فضای باز (ایالات متحده)، زیتون و خرداد (ایالات متحده)، لوسی و یاک (بریتانیای کبیر)، شارلوت تیلبری (بریتانیا) یا پارک و پنجم (KA).

منبع

آیا تنظیم حریم خصوصی حساب اینستاگرام شما فالوورهای بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد؟
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.