Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

جنگ در اوکراین ویرانگر است و پینترست از میلیون ها آسیب دیده در سراسر منطقه حمایت می کند. از آنجایی که وضعیت در اوکراین به تکامل خود ادامه می‌دهد، ما کمک‌های بشردوستانه به افراد آسیب‌دیده را در اولویت قرار می‌دهیم و برای محافظت از پلتفرم خود در برابر اطلاعات نادرست تلاش می‌کنیم.

ارائه کمک های بشردوستانه

کمک به جوامع در زمان‌های سخت، اساس کار خیریه و اجتماعی Pinterest است. Pinterest 250,000 دلار کمک می کند کمیته نجات بین المللیسازمانی با بیش از 85 سال سابقه پشتیبانی پناهندگان و ارائه کمک های نجات دهنده به خانواده های آسیب دیده از بحران. کمک مالی ما از صندوق واکنش به بحران حمایت می کند، که خدمات و تجهیزات نجات جان پناهندگان و همچنین ارائه می کند.ادغام سلامت روان در واکنش بشردوستانه IRC به درگیری های جاری در اوکراین. برای ارائه روشی قابل اعتماد به Pinners برای الهام بخشیدن به آنها، Pinterest یک پین اختصاصی اهدایی را راه اندازی کرده است که در پلتفرم Pinterest ظاهر می شود و از Pinners دعوت می کند تا مستقیماً به سازمان کمک مالی کنند. ما هم نصب کرده ایم صندوق حمایت بشردوستانه اوکراین با چندین سازمان برای مشارکت کارکنان، و Pinterest همه کمک‌های مالی کارکنان را 2:1 مطابقت می‌دهد.

مبارزه با اطلاعات نادرست

پینترست مکانی برای اطلاعات نادرست یا اطلاعات نادرست و همچنین افراد یا گروه هایی نیست که آن را منتشر یا ایجاد می کنند. ما در حال حاضر قوانین سختگیرانه ای برای ایمن نگه داشتن پلت فرم خود داریم. ما همچنان به نظارت دقیق این پلتفرم ادامه می دهیم تا از رسیدن اطلاعات نادرست به پینترست جلوگیری کنیم و تصمیمات خود را بر اساس اطلاعات قابل اعتماد کارشناسان خارجی و اشخاص ثالث قرار دهیم.

اقدامات اضافی

ما از نزدیک بر الزامات صادر شده توسط اتحادیه اروپا و سایر دولت ها در مورد رسانه های تحت حمایت دولت نظارت می کنیم و به تبعیت از این الزامات ادامه خواهیم داد. ما دفتری در روسیه نداریم و تبلیغات خود را در کشور ارائه نمی دهیم.

افکار و قلب های ما به اوکراین می رود و به دنبال راه هایی برای حمایت بیشتر خواهیم بود.

منبع

چگونه از Pinterest برای تبلیغ تجارت الکترونیک خود استفاده کنید
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.