Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

امروز، پینترست و امریکن اکسپرس با هم همکاری کرده اند تا «ویرایش بازگشت» را بر عهده بگیرند خرید پینترست – نسخه ششم فروشگاه با بیش از 20 فروشنده که اقلامی را که کاربران Pinterest به دنبال آن هستند می فروشند، زیرا وارد این مرحله جدید از زندگی پس از همه گیری می شوند. از سرامیک چنگال شرق و دکوراسیون منزل به زودیبرای یک مانیکور تازه خانه سرد و پوست به زیبایی آماده شده است زیبایی عامیانه، در این جدیدترین نسخه فروشگاه Pinterest چیزی برای همه وجود دارد. هر محصول برای کسانی که در حال برنامه ریزی هستند انتخاب شده است.آینده منو چگونه آنها می خواهند در جهان ظاهر شوند زیرا به آرامی شروع به باز شدن می کند.

بازگشت ویرایش الهام گرفته پینترست به دنبال “نحوه حمایت از نقل قول مشاغل کوچککه 50% افزایش یافت همانطور که Pinners به ​​دنبال تولید کنندگان و شرکت های فردی برای خرید آنلاین هستندیکی.

می‌گوید: «ما با یادگیری هنر نوبت بر چالش‌هایی که کسب‌وکارمان و خودمان به‌عنوان کارآفرین با آن‌ها مواجه بودیم غلبه کردیم». جنیفر پیتس، یکی از بنیانگذاران شرکت صابون نوار برهنه کووید ویرانی های زیادی در تمام اشکال انسانی به ارمغان آورده است، اما به ما آموخته است که در اینجا متوقف نشویم، سازگار شویم، به سرعت پیش برویم و مهمتر از همه، به جامعه و روستایی که اطراف شما را احاطه کرده اند تکیه کنیم تا به ارتقای تجارت خود کمک کنیم – برای آن ما سپاسگزاریم. ما اغلب می گوییم بدبختی صبحانه قهرمانان است و در سال 2020 برای صبحانه، ناهار، شام و 2 میان وعده سختی داشتیم.

حمایت از کسب و کارهای کوچک همیشه مورد توجه Pinterest بوده است، و با بهبودی از بحران COVID-19، این مهمتر از همیشه است. در واقع، با توجه به مطالعه تابستانی کوچک فروشگاه آمریکایی اکسپرس، 47 درصد از مشاغل کوچک2 آنها می گویند که در مورد سود کسب و کار خود در چند ماه آینده که مشتریان وفادارشان در تابستان سفر می کنند، نگران هستند. و 75 درصد از مصرف کنندگان می گویند که اگر راه های بیشتری برای انجام این کار وجود داشته باشد، بیشتر از مشاغل کوچک خرید می کنند. به همین دلیل است که American Express با Pinterest همکاری می کند تا در تابستان امسال به عنوان بخشی از تلاش های شرکت در طول سال، حمایت از کسب و کارهای کوچک را برای مشتریان آسان تر کند. خریدهای کوچک تنها در آخر هفته تابستان می تواند به تزریق بیش از 27 میلیارد دلار به اقتصاد ملی کمک کند.3.

والتر فرای، معاون طراحی و تعامل برند جهانی در امریکن اکسپرس، گفت: «در امریکن اکسپرس، ما درک می‌کنیم که کسب‌وکار کوچک چقدر برای جوامعمان اهمیت دارد و همیشه به دنبال ارائه راه‌های تعاملی و همه‌جانبه برای خریدهای کوچک به مشتریان هستیم. “الهام بخشی نقش مهمی در فرآیند تصمیم گیری ایفا می کند و ما می دانیم که فروشگاه Pinterest تابستانی کوچک الهام بخش مصرف کنندگانی خواهد بود که به دنبال حمایت از مشاغل کوچک در تابستان امسال هستند.”

خرید پینترست در نوامبر 2019 با مجموعه ای از مشاغل کوچک برای خرید در طول فصل تعطیلات راه اندازی شد و از آن زمان به بیش از 150 کسب و کار کوچک افزایش یافته است.. طی سه سال گذشته تی.او مغازه را اداره کرد ویرایش پنجاهمین سالگرد روز زمین با نام تجاری پایدار لورن کنراد، بازار کوچک برای ماه ملی تجارت سیاه با Bمارک‌های مد و زیبایی متعلق به غیبت (با حضور سوپر مدل لیا کبِد)، مجموعه‌ای از محبوب‌ترین ایده‌های هدیه تعطیلات در پینترست (از بیش از 120 فروشنده)، و مارس گذشته، مشاغل کوچک متعلق به زنان از سراسر جهان برای زنان بین‌المللی ویرایش شدند. روز .

منبع

خرید با دوربین: Pinterest تب Store را در نتایج جستجوی بصری لنز راه‌اندازی می‌کند
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.