Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

امروز ما در حال اعلام ابتکاراتی برای حمایت از مشارکت مدنی هستیم، از جمله سرشماری و رای گیری 2020 ایالات متحده.

Pinterest مردم را الهام می بخشد تا زندگی مورد علاقه خود را خلق کنند. در بیشتر مواقع اینجا در ایالات متحده، این به معنای کمک به نزدیک به 90 میلیون آمریکایی برای برنامه ریزی آینده خود است، چه برنامه ریزی برای عروسی یا تبدیل یک سرگرمی به یک تجارت کوچک. اما مواقعی وجود دارد که بیشتر از این است. به همین دلیل ما با اداره سرشماری ایالات متحده همکاری می کنیم. سرشماری 2020 بودجه فدرال را برای مدارس، حمل‌ونقل، مسکن و سایر دارایی‌های ضروری جامعه که مردم برای رشد به آن‌ها نیاز دارند، شناسایی می‌کند – بلوک‌های سازنده برای زندگی الهام‌بخش. ما می‌خواهیم سهم خود را انجام دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که کاربران Pinterest به طور کامل به حساب می‌آیند.

اجرای سیاست مشارکت مدنی

در داخل ما قوانین جامعه در مورد اطلاعات نادرست و اطلاعات نادرست، ما سیاست مشارکت مدنی را معرفی می کنیم. این خط‌مشی ارسال محتوای نادرست یا گمراه‌کننده در پینترست را ممنوع می‌کند که با یکپارچگی انتخابات یا مشارکت مدنی افراد یا گروه‌ها، از جمله ثبت نام برای رای دادن، رای دادن و شرکت در سرشماری تداخل کند. به عنوان مثال، محتوایی را که در مورد اینکه چه کسی می‌تواند در سرشماری شرکت کند و چه اطلاعاتی جمع‌آوری شده است، نادرست یا گمراه‌کننده باشد، و محتوایی را که افراد را درباره مکان، زمان و نحوه رأی دادن گمراه می‌کند حذف می‌کنیم. این همچنین به این معنی است که ما هرگونه تبلیغاتی که حاوی محتوای نادرست یا گمراه‌کننده در مورد انتخابات و سرشماری 2020 باشد را ممنوع می‌کنیم.

پینترست پیش بینی می کند: گزارشی که به زودی به ترند سال 2021 تبدیل خواهد شد
حتما بخوانید

مبارزه با اطلاعات نادرست و اطلاعات نادرست

ما با اداره سرشماری ایالات متحده برای بررسی و حذف اطلاعات نادرست و اطلاعات نادرست از Pinterest کار می کنیم. اگر پین یا تابلویی پیدا کنیم که خط‌مشی ما را نقض می‌کند، آن را به اداره سرشماری ارسال می‌کنیم تا سایر پلتفرم‌هایی که با آن‌ها کار می‌کنند نیز بتوانند در مورد محتوا اقدام کنند. به همین ترتیب، اگر اداره اطلاعات نادرست یا اطلاعات نادرست تایید شده را در اختیار ما قرار دهد، ما پلتفرم خود را برای آن جستجو کرده و هر چیزی را که پیدا کنیم حذف خواهیم کرد. ما همچنین امروز نماینده اداره سرشماری در رویداد Pinterest 100 خود در واشنگتن دی سی هستیم تا مردم بتوانند آژانس را بشناسند و دست اول بدانند که چرا شمارش امسال بسیار مهم است.

ارتباط افراد با منابع معتبر

ما یک بنر در بالای نتایج جستجو معرفی می کنیم تا افرادی که به جستجوی “سرشماری 2020″، “#becounted” و سایر عبارات پرطرفدار می پردازند به راحتی به آن دسترسی داشته باشند. سرشماری 2020 ایالات متحده وب سایت برای اطلاعات رسمی بنر و فهرست اصطلاحات با همکاری اداره سرشماری ایجاد شده است. ما انتظار داریم که در طول سال با استفاده از اصطلاحات جدید برای انتشار اطلاعات نادرست یا اطلاعات نادرست، آن را تغییر دهد.

از آنجایی که بسیاری از معلمان برای الهام گرفتن از برنامه های درسی، فعالیت های کلاس درس، ابزارها و نکات خود به Pinterest مراجعه می کنند، اداره سرشماری محتوای بیشتری را در Pinterest برای معلمان و دانش آموزان آنها قرار می دهد. مثلا، آمار اداره سرشماری در حساب Pinterest مدرسه شامل بسیاری از فعالیت ها و منابع چندزبانه برای کمک به معلمان برای استفاده از داده های واقعی برای آموزش آمار از پیش دبستانی تا دبیرستان است.

اعتبار در توییتر: چگونه خود را در پلتفرم معرفی کنید
حتما بخوانید

منبع

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.