Rate this post

دپارتمان تحریریه تکنولوژی و موبایل مجله خبری سوشالتو ترجمه این مقاله را برعهده داشته است.

منبع: آمازون

شما می توانید در چندین محصول امنیتی eufy در Amazon.com صرفه جویی زیادی کنید که بسته به آنچه به دنبال آن هستید می توانید تا 98 دلار صرفه جویی کنید. بهترین معامله، سیستم امنیتی خانگی بی‌سیم eufyCam 2C 2C Pro 2-Cam Kit 2K است که با 25 درصد صرفه‌جویی با 240 دلار پس از 80 دلار تخفیف در دسترس است.

EufyCam 2C Pro 2-Cam Kit Wireless Home Security System دارای یک شبکه بی سیم است که به لطف عمر باتری طولانی خود دوربین های شما را تا 180 روز متصل نگه می دارد، همچنین از استاندارد IP67 برخوردار می شوید تا دیگر نگران شراب نباشید. یا گرد و غبار دید در شب نیز بخشی از این بسته است، و شما همچنین سازگاری HomeKit را دریافت می کنید. علاوه بر این، می توانید از eufyCam 2C Pro به تنهایی و بدون هزینه ماهانه استفاده کنید، زیرا می توانید تا سه ماه ضبط را از طریق 16 گیگابایت eMMC ذخیره کنید. و همچنین می توانید از این دوربین های هوشمند با نمایشگرهای هوشمند آمازون الکسای خود برای دیدن هر چیز عجیب و غریب استفاده کنید.

ویدیوی جیبی روز

شما همچنین می توانید در نظر بگیرید سیستم امنیتی خانه بی سیم eufyCam 2C Pro 4-Cam Kit با 442 دلار پس از 18 درصد تخفیف در دسترس است که 98 دلار صرفه جویی می کند. این مدل تمام مزایای کیت 2-Cam را به شما می دهد، اما دوربین های بیشتری برای زیر نظر گرفتن همه چیز دارید. و به یاد داشته باشید، شما فقط اعلان های مهم را دریافت خواهید کرد، زیرا فناوری تشخیص انسانی آن به دوربین اجازه می دهد تا شکل بدن و ویژگی های صورت را به صورت هوشمند تشخیص دهد، بنابراین اگر گربه یا سگ وارد کادر شود، اعلان دریافت نخواهید کرد.


کیت دوربین دوگانه eufyCam 2C Pro

تجربه نظارت تصویری عالی را با کیت eufyCam 2C Pro 2-Cam به دست آورید، که به شما امکان می دهد همه چیز را در اطراف خانه خود تا 180 روز بدون نگرانی در مورد تعویض باتری استریم و ضبط کنید.

تخفیف های روز پدر تا 27 درصد در محصولات Ring صرفه جویی می کند.
حتما بخوانید

می توانید تا 16 دوربین را به HomeBase خود متصل کنید، بنابراین می توانید دوربین های بیشتری را نیز به شبکه خود اضافه کنید. با این حال، بیایید فرض کنیم که به دوربین های زیادی نیاز ندارید. در این مورد نیز می توان در نظر گرفت دوربین امنیتی SoloCam E40 Outdoor که اکنون پس از بررسی کوپن موجود در صفحه با فقط 100 دلار در دسترس است که 30 دلار برای شما صرفه جویی می کند. شما همان رزولوشن 2K، بدون هزینه پنهان و 2 ماه حافظه محلی محافظت شده توسط رمزگذاری نظامی را دریافت می کنید، و بهترین بخش این است که می توانید از SoloCam E40 به عنوان یک دوربین امنیتی مستقل نیز استفاده کنید.

در نهایت، شما همچنین می توانید بررسی کنید eufy Security 5-Pece Alarm Home System Security Home که پس از 30 دلار تخفیف به قیمت 130 دلار به فروش می رسد. این کیت شامل یک صفحه کلید، یک سنسور حرکت، دو سنسور ورود و یک سیستم هشدار خانه است که می توان آن را از طریق یک اپلیکیشن روی گوشی شما کنترل کرد و به راحتی با دوربین های eufy شما جفت می شود.

منبع

به اشتراک بگذارید:

contributor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.