Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

از آنجایی که شما در این پست وبلاگ اینجا هستید، شما (و ما) معتقدیم که رسانه های اجتماعی هست یک مکان قدرتمند بسیاری از مشاغل، سازمان ها، شرکت های بزرگ و حتی افراد را تحت تاثیر قرار می دهد. درست مانند فیس بوک، توییتر و دیگر پلتفرم های رسانه های اجتماعی، پینترست نیز یکی از بهترین پلتفرم های خلاقانه برای ایجاد آگاهی، برندسازی و ترافیک برای محصولات و خدمات شما است. به علاوه، Pinterest فقط یک ابزار بصری نشانه گذاری نیست که به افراد کمک می کند ایده های خلاقانه را کشف و ذخیره کنند. همچنین بهشتی برای مشاغل کوچک و متوسط ​​است که به راحتی به میلیون ها نفر دسترسی پیدا می کند.

ما درک می کنیم که Pinterest چقدر در هر استراتژی بازاریابی رسانه های اجتماعی برای همه مردم در سراسر جهان اهمیت دارد. از این رو، ادغام Pinterest با SocialPilot یکی از ویژگی های درخواستی برای ما در صف توسعه است. سرانجام، روز ادغام Pinterest با SocialPilot فرا رسیده است.

بله درست خواندید SocialPilot اکنون به شما امکان می دهد پین های Pinterest را به همراه سایر پست های خود برنامه ریزی کنید! همچنین، خبر خوب این است که حتی اگر در یک برنامه شروع هستید، می توانید پین ها را طبق برنامه خود برنامه ریزی کنید. بنابراین، اگر تازه وارد پینترست شده اید، می توانید وبلاگ قبلی ما را در مورد نحوه استفاده موثر از Pinterest برای دریافت ترافیک بیشتر بخوانید.

Pinterest فرانسوا بروگر را به عنوان اولین مدیر ارشد اجرایی استخدام می کند
حتما بخوانید

هر کسی که به طور فعال از Pinterest برای تبلیغ کسب و کار یا خدمات خود استفاده می کند، از این اتحاد بهره مند خواهد شد. هدف کلی بازاریابان جلب توجه کاربران به برندسازی محصولاتشان است. با دانستن این موضوع، آنها همیشه به دنبال دو چیز خاص هستند تا اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی خود را بسیار آسان و کارآمد کنند.

  • مکانی برای مدیریت چندین حساب پینترست.
  • مکانی برای برنامه ریزی پین خود برای اشتراک گذاری در آینده

SocialPilot این مشکل را با ایجاد امکانات بسیار راحت برای کاربران خود حل کرد. در نتیجه، ما به شما این امکان را می دهیم که تابلوهای Pinterest را از چندین حساب متصل کنید و زمان بندی را بسیار آسان و راحت کنید.

برنامه ریزی پین خود را شروع کنید

چگونه می توانم شروع کنم؟

خیلی ساده است. مانند سایر پلتفرم های رسانه اجتماعی که ما پشتیبانی می کنیم، باید حساب Pinterest خود را به SocialPilot پیوند دهید. برای این

  • وارد شدن به حساب SocialPilot شما.
  • روی پیوند “اتصال حساب” در نوار کناری کلیک کنید.
  • روی “اتصال تابلو” در زیر نماد Pinterest کلیک کنید.
  • برای تأیید دسترسی حساب خود به برنامه SocialPilot ما به وب سایت Pinterest هدایت خواهید شد.
  • هنگامی که ورود خود را کامل کردید، ما همه تابلوهای شما را در داشبورد خود فهرست می کنیم.
  • تابلوی Pinterest را که می‌خواهید زمان‌بندی کنید و پین‌ها را روی آن به اشتراک بگذارید، انتخاب کنید.

ما با هر تابلوی پینترست به عنوان یک حساب رسانه اجتماعی جداگانه رفتار می کنیم، درست مانند گروه های وابسته به فیس بوک و لینکدین.

چگونه می توانم پین ها را برنامه ریزی کنم؟

اکنون آماده شروع ایجاد یک برنامه برای هیئت مدیره Pinterest خود هستید.

  • روی دکمه نوشتن پیام در نوار کناری کلیک کنید و شروع به نوشتن پیام خود در قسمت ارائه شده کنید.
  • برای آپلود تصاویر، روی نماد دوربین کلیک کرده و تصویری را از رایانه خود انتخاب کنید.
  • برای شروع ایجاد پین های زمان بندی شده، روی دکمه افزودن به صف یا زمان بندی کلیک کنید.

کجا می توانم پست های زمان بندی شده را ببینم؟

پس از اتمام ایجاد و زمان‌بندی پین‌ها، می‌توانید کل برنامه خود را در صفحه مدیریت پست‌ها مشاهده کنید. همچنین می‌توانید پین‌های تحویل‌شده را در تب Delivered مشاهده کنید.

آیا برای شروع برنامه ریزی پین های خود آماده اید؟

برای شروع اتصال حساب Pinterest خود اینجا را کلیک کنید.

منبع

به اشتراک بگذارید:

contributor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.