Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

در Pinterest TV، جدیدترین قالب پخش زنده ما، برخی از این روندها را با Black Trans Creator زنده می کنیم. کیانا سندرز همچنین مایعیک استارتاپ زیبایی پاسخگوی جنسیتی برای ترویج تعریف جدیدی از زیبایی. الک ساترلند میزبان “Get Ready With Me” خواهد بود و بینندگان را با روندهای آرایش آشنا می کند، الهام می گیرد و شادی عجیب و غریب را جشن می گیرد. می توانید ثبت نام کنید اینجا و در 31 مارس ساعت 3:00 بعد از ظهر PT.

سایر روندهای مد و سبک زندگی عبارتند از: کوتاه کردن موی ترنس ماسک (35 بار)، موهای ترنس (+72%)، لباس عروسی غیر باینری (8 بار) و لباس مجلسی غیر باینری (10 بار)*.

بسیاری از پینرها نیز به طور فزاینده ای به دنبال الهام گرفتن از افراد تراجنسیتی در فرهنگ پاپ هستند.. در طول سال گذشته، جستجو برای “موی شکارچی شفر” سه برابر شده است، جستجو برای کیم پتراس 77٪، جستجو برای “ویدئوی روبی رز” 71٪، “MJ Rodriguez” 54٪ افزایش یافته است و ” ظاهر جیجی گود » 53 درصد افزایش یافته است. %*.

مردم همچنین به دنبال راه هایی برای ابراز غرور خود از طریق مطالب مرتبط و طنز و همچنین مطالب آموزشی هستند. علاوه بر جستجو برای “غرور ترانس” که 80٪ افزایش یافت، “غرور غیر باینری” دو برابر شد. “ترانس طنز” 22 برابر رشد کرد، در حالی که جستجو برای “کتاب های عجیب و غریب” 3 برابر شد*.

منبع

هی! به Pinterest مالزی خوش آمدید!
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.