Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

پینترست امروز اعلام کرد که تلاش‌های تاثیرگذاری اجتماعی و اجتماعی شرکت را با ابتکارات جدیدی به رهبری Ari Simon، رئیس بخش اجتماعی و بشردوستی، گسترش می‌دهد. در این نقش تازه ایجاد شده، آری بر تلاش‌های تأثیر اجتماعی Pinterest، از جمله یک استراتژی بشردوستانه برای گسترش سلامت عاطفی و بشردوستی مبتنی بر مکان در گستره جهانی Pinterest نظارت خواهد کرد.

Pinterest معتقد است که رفاه عاطفی برای الهام بخشیدن و ایجاد زندگی مورد علاقه ما ضروری است. که برای زندگی کردن به زندگی مورد علاقه خود، باید خود را داشته باشید که دوست دارید. الهام برای افراد مختلف معنای متفاوتی دارد. در این پلت فرم، برخی از مردم به دنبال دستور العمل هایی برای پختن برای خانواده خود هستند. برخی از افراد به دنبال وسایلی برای پوشیدن در محل کار می گردند، و برخی از افراد برای تشویق آنها به ورزش یا احساس شادی بیشتر، نقل قول ها را ذخیره می کنند. بهزیستی طنین عمیقی دارد و هسته اصلی معنای الهام بخشیدن و مثبت بودن به زندگی مردم است.

از آنجایی که پینترست برای ایجاد یک گوشه آنلاین مثبت تر کار می کند، ویژگی تأثیر اجتماعی و بشردوستی بر روی آفلاین کردن نفوذ خود در سه زمینه تمرکز دارد:

  • گسترش داوطلبانه کارکنان: این شرکت در حال راه اندازی یک برنامه خدمات داوطلبانه گسترده است که به کارمندان پنج روز مرخصی در هر سال تقویمی برای حمایت از فعالیت های مدنی و اجتماعی ارائه می دهد.
  • مسابقه اهدایی: پینترست در حال گسترش برنامه تطبیق کمک های مالی خود است و هر سال تا سقف 1000 دلار به ازای هر کارمند، وجوهی را به سازمان های غیرانتفاعی واجد شرایط، دلار به دلار ارسال می کند. خواه یک کمک مالی بزرگ باشد یا در چندین سازمان غیرانتفاعی در طول سال پخش شود، از هدایایی به سازمان‌های واجد شرایط حمایت می‌کند.
  • کمک های خیریه: برنامه بشردوستانه گسترده Pinterest امسال 250000 سهم (در حال حاضر به ارزش تقریبی 17 میلیون دلار) به عنوان کمک مالی ارائه خواهد کرد. تمرکز کمک های مالی بر رفاه عاطفی، به ویژه افزایش آگاهی، کاهش انگ، حمایت از نوآوری در این زمینه، و رسیدگی به نابرابری در دسترسی و نابرابری در نتایج خواهد بود. علاوه بر این، این برنامه شامل مجموعه ای از کمک های مالی جامعه و ذخیره ای برای ارائه کمک های مالی سریع برای رسیدگی به مسائل فوری یا نوظهور مانند همه گیری COVID-19 و حمایت از سازمان هایی است که با نابرابری های نژادی و دیگر مبارزه می کنند.

او گفت: «رویکرد ما به تأثیر اجتماعی و بشردوستی مبتنی بر این باور است که این کار از هویت ما به عنوان یک شرکت جدا نیست، بلکه اساس برند، هویت ما و چشم‌انداز بلندمدت ما برای تأثیرگذاری است». آری سیمون، رئیس بخش تأثیر اجتماعی و بشردوستی. «این در مورد یافتن راه‌های جدید و مؤثر برای الهام بخشیدن به جهان، تقویت ارزش‌های اصلی خود از طریق عمل، و بیان جمعی خود در مکان‌هایی است که در آن زندگی و کار می‌کنیم. من به پیشرفت خود در مدت کوتاهی که در پینترست بودم افتخار می کنم و مشتاقانه منتظر ساختن این چشم انداز هستم.”

من همیشه از کارهای آنها الهام گرفته امکارمندان خارج از Pinterest کار می‌کنند و برای اهداف و جوامعی که به آن‌ها اهمیت می‌دهند، وقت می‌گذارند.»علاقه. “من خوشحالم که در کنار Ari کار می کنم تا تلاش هایمان را روی سلامت عاطفی متمرکز کنیم و ابزارهای مورد نیاز کارکنان را در اختیار آنها قرار دهیم.هر زمان که احساس می کنند برای ایجاد تفاوت الهام گرفته می شوند، باید سریع عمل کنند. با بیش از 15 سال تجربه در توسعه و اجرای برنامه های بشردوستانهج، آری با علاقه و درک عمیق از کار پیش رو به این نقش می پردازد.

قبل از پیوستن به پینترست، آری به مدت هفت سال معاون، مدیر برنامه ها و استراتژی بنیاد کرسگ بود. او یک صندوق کمک مالی ملی و جهانی را رهبری کرد و صندوق فرصت آن را هدایت کرد که به حمایت از حقوق مدنی، پیشبرد عدالت نژادی و تضمین ثبات سیستم حکومتی دموکراتیک اختصاص دارد. آری پس از پنج سال در McKinsey & Company، جایی که او بر نوآوری اجتماعی، توسعه اقتصادی و سلامت عمومی تمرکز کرد، به کرسگ پیوست. قبل از آن، او نویسنده و ویراستار شاتل بود. کلمبیا گزارش حادثه، و همچنین کمیته تحقیقات مستقل سازمان ملل متحد در مورد برنامه نفت در برابر غذا، در آمبولانس‌های خاورمیانه داوطلب شدند و در حین تحصیل در دانشکده حقوق، برای پروژه بی گناهی کار کردند. آری مدرک لیسانس خود را از کالج هاروارد، کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه آکسفورد و مدرک حقوق خود را از دانشگاه استنفورد دریافت کرد.

منبع

What's Hap-Pin-In': مارس 2019
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.