Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

وقتی در حال خرید هستید، هیچ احساسی بهتر از یافتن چیزی نیست که برای شما مناسب است – چیزی که متناسب با استایل، اندام و بودجه شما باشد. از آنجایی که مردم برای خرید و الهام گرفتن از سبک به پینترست می آیند، ما به روز رسانی هایی را انجام می دهیم تا نه تنها Pinterest را به یک تجربه خرید بهتر تبدیل کنیم، بلکه تجربه “فقط برای شما انتخاب شده” بیشتری را به شما ارائه دهیم.

امروز، ما راه‌های جدیدی را برای غوطه‌ور شدن در مارک‌های مورد علاقه‌تان از میان اطلاعات شخصی‌شده در بالای فید خانه و کاتالوگ‌های مرور شده به همراه پین‌ها معرفی می‌کنیم.

علاوه بر مراکز خرید شخصی‌شده در بالای فید خانه‌تان، یک بخش خرید بازطراحی‌شده در زیر پین‌ها گسترش می‌یابد که مرور کاتالوگ‌ها از مارک‌ها در هر اندازه‌ای مانند هدف، دمپایی با پرندگان، جوی برد، نوار کراواتهمچنین چتر نجات.

کاتالوگ های به روز شده قابل مرور اکنون در زیر پین های محصول ظاهر می شوند.

برای خرده‌فروشان، این ویژگی‌ها راه دیگری برای ارتباط با Pinners در حالی که در Pinterest خرید می‌کنند و به دنبال محصولاتی هستند که دوست دارند ارائه می‌کنند.

تحقیقات جدید از نوستار که امروز منتشر شد، عملکرد تبلیغات خرید را تجزیه و تحلیل می‌کند و برندهای خرده‌فروشی شرکت‌کننده ۲ برابر بازده بیشتری در تبلیغات Pinterest نسبت به رسانه‌های اجتماعی و ۱.۳ برابر بیشتر از جستجوی پولی دریافت کردند. بیشتر را می توان در ما یافت وبلاگ تجاری.

پینترست ابزار مهمی برای آگاهی و کسب برند ما بوده است. از آنجایی که خانه یکی از محبوب‌ترین مقوله‌ها در Pinterest است و کاربران مرتباً به این پلتفرم مراجعه می‌کنند تا از فضای داخلی خود الهام بگیرند، Pinterest مکانی طبیعی برای نگاه کردن به ما ارائه کرده است. با جامعه در حال رشد ما ارتباط برقرار کنید. ما متوجه شده‌ایم که مردم به طور فزاینده‌ای از Pinterest برای جستجوی انواع خاصی از محصولات و عکس‌ها استفاده می‌کنند، و مجموعه رو به رشد ابزار خرید Pinterest به ما کمک می‌کند تا با ارائه گزینه‌های مرتبط از Parachute به این خریداران، این تقاضای مشتری را برآورده کنیم. – آریل کی، بنیانگذار و مدیرعامل چتر نجات

مارکوس ساموئلسون: سرآشپز برتر و نویسنده پرفروش
حتما بخوانید

این آخرین به‌روزرسانی ما برای دسترسی بیشتر به Pinterest برای خرید و یافتن اقلام موجود در انبار است که مطابق با سلیقه شما هستند، علاوه بر آن Shop the Look، فیدهای خرید و توصیه‌ها. چه در حال خرید یک کمد لباس پاییزی جدید، چه راه‌هایی برای شاداب کردن اتاق نشیمن خود باشید، چه در حال بررسی ایده‌هایی برای خرید در تعطیلات هستید، Pinterest مکانی است که می‌توانید از الهام به خرید بروید.

تصاویر محصول را از این پست پیدا کنید اینجا.

منبع

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.