Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

سگ مه به ملحفه‌ها و اسباب‌بازی‌های سگ‌ها فکر کنید که 100% فیبر بازیافتی از بطری‌های پلاستیکی دارند که در غیر این صورت به محل دفن زباله می‌روند.

معامله کرد کیلی پاتر و اندی آیوز از زمانی که برای اولین بار در دانشگاه کارولینای شمالی در سال 2005 ملاقات کردند، بخشی از جنبش مصرف آگاهانه بوده اند. آنها فرصتی را دیدند تا محصولات استثنایی و اخلاقی تولید شده را در دسترس تر کنند و به شرکت های اجتماعی کمک کنند تا داستان های خود را بیان کنند.

نهزندگی گاو نر این تیم مادر و دختر که از میل به ارائه مراقبت از بدن گیاهخواری طبیعی و بدون سم برای کمک به مردم برای داشتن یک سبک زندگی تمیزتر و پایدارتر متولد شده است، از بالاترین کیفیت مواد استفاده می کند. آنها همچنین از بسته بندی های بدون پلاستیک سازگار با محیط زیست مانند نوار کاغذی، سلولز قهوه ای بازیافت شده (الیاف گیاهی) برای پر کردن، و بسته بندی زیست تخریب پذیر بادام زمینی استفاده می کنند.

Mio Mio که توسط دو برادر برای ترکیب سختگیری تجاری با طراحی پیشرفته از نظر محیطی و اجتماعی تأسیس شده است، در ایالات متحده آمریکا از مواد بازیافتی و تایید شده قابل بازیافت ساخته شده است. محصولات طراحی شده به طوری که می توان اجزای قابل بازیافت و زیست تخریب پذیر را به راحتی جدا کرد.

ایلیا زیبایی خط زیبایی ناب ILIA Beauty اجازه می دهد خریداران ایالات متحده ماهیانه حداکثر 5 محصول آرایشی خالی را پست می‌کنند – اعم از برندهای خودشان یا برندهای دیگر – و مسئولانه آن‌ها را از بین می‌برند تا در محل دفن زباله نیفتند.

سیزو Siizu یک برچسب مد کوچک با دید بزرگ ایجاد می کند 100% ارگانیک و سازگار با محیط زیست مد با قیمت مقرون به صرفه همه مواد 100٪ طبیعی هستند، به طور پایدار رشد می کنند و حاوی پلی استر یا سموم نیستند.

شمع رفاه یک شرکت اجتماعی را تصور کنید که با شمع هایی که با استفاده از موم های کاملا طبیعی سویا و نارگیل، پنبه خالص و فتیله های چوب ساخته شده اند، از پناهندگان و صنعتگران حمایت می کند. هر شمع در یک شیشه زیبا عرضه می شود که می توان آن را دوباره پر کرد یا دوباره استفاده کرد.

بازار کوچک بازار کوچک که توسط لورن کنراد تأسیس شد، از گروه‌های صنعتگر و شرکت‌های اجتماعی با شیوه‌های پایداری مانند استفاده از مواد بازیافتی و محلی استفاده می‌کند. کنراد می‌گوید به‌عنوان یک فروشگاه غیرانتفاعی و منصفانه، The Little Market اقدامات زیست‌محیطی را در هر مرحله از فرآیند ما در اولویت قرار می‌دهد.

منبع

روشی جدید برای پیگیری ایده هایی که در Pinterest امتحان می کنید
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.