Rate this post

دپارتمان تحریریه تکنولوژی و موبایل مجله خبری سوشالتو ترجمه این مقاله را برعهده داشته است.


AppleInsider توسط مخاطبان خود پشتیبانی می شود و ممکن است به عنوان یک همکار و وابسته آمازون در خریدهای واجد شرایط، کمیسیون دریافت کند. این مشارکت ها بر محتوای سرمقاله ما تأثیر نمی گذارد.

یک علامت تجاری برای “realityOS” کشف شده است، پرونده ای که می تواند به این معنی باشد که پلت فرم اختصاصی واقعیت مجازی و واقعیت افزوده اپل در WWDC 2022 راه اندازی خواهد شد.

شایعات حاکی از آن است که اپل مدتی است که روی هدست واقعیت مجازی یا واقعیت افزوده کار می کند و این سخت افزار باید سیستم عامل خود را اجرا کند. در یک درخواست ثبت اختراع که روز یکشنبه کشف شد، به نظر می رسد که بخش نرم افزاری دستگاه روز به روز واقعی تر می شود.

برنامه های کاربردی علامت تجاری برای “realityOS” بوده است افشا شد در توییتر پارکر اورتولانی، “محاسبات پوشیدنی” و بسیاری از حوزه های دیگر از محاسبات را پوشش می دهد. در حالی که هر کسی می تواند برای یک علامت تجاری درخواست دهد، تعدادی از علائم وجود دارد که نشان می دهد این علامت تجاری مربوط به اپل است.

برای شروع، تاریخ تشکیل پرونده برای به طور مشکوکی نزدیک به WWDC، با یک اشاره “تاریخ ارسال خارجی” 8 ژوئن است، مهلتی که دو روز پس از کنفرانس اصلی توسعه دهندگان است. اورتولانی خاطرنشان می کند که اپل معمولاً محصولاتی را که در WWDC اعلام شده اند حدود یک یا دو روز پس از سخنرانی اصلی علامت تجاری می گذارد و آن را به یک “تصادف لعنتی” تبدیل می کند.

بهترین معاملات "Prime Day" هنوز در خرده فروشانی غیر از آمازون است.
حتما بخوانید

چند مورد ارسالی نیز در 8 دسامبر 2021، دو ماه قبل از اینکه ارجاع مستقیم به “realityOS” در کد اپل ظاهر شود، ثبت شد.

هر دو لیست توسط Realityo Systems LLC، یک شرکت ثبت شده در دلاور در 3 دسامبر 2021، از طریق یک شرکت اعتماد شرکت که “خدمات نماینده ثبت شده” را ارائه می دهد، ارائه شده است. جستجوها هیچ اطلاعاتی در مورد محصولات این شرکت به جز ثبت و ثبت علامت تجاری آن ارائه نمی دهند.

فرهنگ رازداری اپل به تلاش‌های بزرگ برای پنهان کردن راه‌اندازی‌ها از شناسایی، از جمله علائم تجاری مرتبط گسترش می‌یابد. این شرکت معمولاً از شرکت های پوسته برای مخفی کردن ثبت خود استفاده می کند و به نظر می رسد که در اینجا از همان طرح استفاده می کند.

جزئیات یک سیستم عامل سفارشی برای این هدست مربوط به سال 2017 است و این گزارش ادعا می کند که هدست اپل دارای نمایشگر و پردازنده مخصوص به خود و همچنین یک سیستم عامل جدید خواهد بود. در آن زمان این نرم افزار «rOS» نام داشت.

با این ادعا که هدست واقعیت مختلط اپل در ماه می به مرحله توسعه “پیشرفته” رسیده است، ثبت علامت تجاری نشانه دیگری است مبنی بر اینکه ممکن است در نهایت به زودی رونمایی شود.

اگرچه اپل ممکن است از WWDC برای معرفی هدست به توسعه دهندگان استفاده کند تا توسعه برنامه را قبل از انتشار برای عموم تشویق کند، این تنها پروژه AR اپل نیست. ARKit چندین سال است که وجود دارد و واقعیت افزوده را در iPhone یا iPad زنده می کند.

سامسونگ یک گوشی هوشمند گلکسی Z Flip & Side با نمایشگر قابل ارتقا را به ثبت رساند
حتما بخوانیدمنبع

به اشتراک بگذارید:

contributor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.