Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

Pinterest مردم را تشویق می کند تا چیزهای جدیدی را امتحان کنند، از دستور العمل ها گرفته تا آرایش های جدید، پروژه های خانگی، صنایع دستی DIY و موارد دیگر. ویدیو در پینترست به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از بهترین ابزارهای خلاقانه است که در آن محتوای مفید و الهام بخش رشد می کند. در واقع، بازدیدهای ویدیویی در Pinterest در سال گذشته در مقایسه با سال 2018* بیش از 6 برابر افزایش یافته است.

ما همچنان شاهد افزایش تعداد بازدیدهای پین ویدیوی ارگانیک هستیم – 240٪ نسبت به سال قبل – به خصوص در غذا و نوشیدنی، زیبایی، خانه، سرگرمی و دکوراسیون خانه..

شرکت رسانه مدرن با سلیقهبرای مثال، ده‌ها هزار ویدیوی منحصربه‌فرد را در پینترست آپلود کرده است که طی سال‌ها بیش از 2.2 میلیارد بازدید داشته است. همانطور که Tastemade به ایجاد مخاطب در Pinterest ادامه می دهد، پینرها به طور فزاینده ای به دنبال ویدیوهای خود هستند، مانند عطرهای بهاری، نظافت بهارههمچنین وعده های غذایی آرامش بخش اکنون که مردم زمان بیشتری را در خانه می گذرانند و مهارت ها و دستور العمل های جدیدی را یاد می گیرند. سال گذشته، جستجو برای «ویدیوهای با طعم کیک» 355 درصد در پینترست افزایش یافت.

در زیر نکاتی برای سازندگان محتوا با استفاده از ویدیوها در Pinterest آورده شده است.

منبع

پین های Pinterest خود را با SocialPilot برنامه ریزی کنید
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.