Rate this post

تیم تحریریه سوشالتو ترجمه این مقاله را انجام داده است.

یک دانلود کننده ویدیو به روز شده بارگذاری مستقیم ویدیوها در Pinterest را برای کسب و کارها و سازندگان آسان می کند تا با مخاطبان جدید و موجود ارتباط برقرار کنند و به آخرین معیارها دسترسی داشته باشند.

ولی تب ویدیوی جدید در نمایه‌های تجاری به برندها اجازه می‌دهد تا همه ویدیوهای خود را در یک مکان برای جستجوی بیشتر قرار دهند.

در پینترست، ویدیوها در طول زمان بارها و بارها ظاهر می‌شوند و با فید ناپدید نمی‌شوند، به این معنی که ویدیوها طول عمر ندارند. جدید ارائه می کنیم تجزیه و تحلیل ویدئویی برای کسب و کارها برای مشاهده بازدیدهای تمام وقت تا بتوانند ایده ای از عملکرد ویدیوی خود در طول زمان داشته باشند.

کسب‌وکارها و سازندگان هم اکنون می‌توانند محتوای ویدیویی را از قبل برنامه‌ریزی کنند ابزار زمانبندی پین.

با ویژگی‌های ویدیویی Pinterest، شبکه ویدیویی Tastemade ترافیک را با محتوای الهام‌بخش افزایش داد و Pinterest خود را 100٪ سال به سال افزایش داد:

Tastemade به عنوان یکی از اولین شرکت هایی که ویدیو را در Pinterest معرفی کرد، با موفقیت بیش از 1 میلیارد بازدید ویدیو و 200 میلیون تعامل از ابتدای سال به دست آورده است، با افزایش 100 درصدی مشترکین سال به سال. واضح است که کاربران پینترست هوس ویدیوهایی دارند که هم سرگرم کننده و هم کاربردی باشد. از قابلیت‌های ویدیویی جدید این پلتفرم هیجان‌زده شده‌ایم زیرا همچنان به الهام بخشیدن به ذائقه مخاطبان جدید در سراسر جهان ادامه می‌دهیم.» لری فیتزگیبون، مدیرعامل و بنیانگذار Tastemade

منبع

با Vevo مجموعه های ویدیویی Pinterest ایجاد کنید
حتما بخوانید
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.